voonka collagen beauty plus

Voonka Collagen Beauty Plus

Voonka collagen beauty plus kolajen içeren takviye edici bir gıdadır.  Peki hep duyduğumuz bu kolajen nedir? Kolajen bir protein çeşididir. Fibroblast isminde bağ dokusu hücrelerinden meydana gelir. Vücutta bulunan proteinin %30 u ve bağ dokusunun %80 i kolajenden oluşmaktadır. Bu da ne kadar önemli bir protein olduğunu göstermektedir. Tabir yerinde ise voonka collagen beauty plus içinde bulunan kolajen adeta tutkal görevi yaparak vücudu birbirine bağlar. Aksi halde vücut dağınık bir hal alır, birleşmez ve belkide şekilsiz bir durumda olurdu.

Voonka Collagen Beauty Plus Kolajen Gıda Takviyesi

Bu protein cildin sıkılığı ile direkt ilgili bir proteindir. Bundan sebep kolajen eksikliğinde cildin sıklığı ve esnekliği azalır. 25 li yaşlardan itibaren kolajen eksikliği başlar ve 35 li yaşlarda da kendini göstermektedir.   Cilt incelmeye, saçlar zayıflamaya başlar. Cilt sarkması da ilk göze çarpan belirtilerdir.

Güneşe maruz kalmak, sigara kullanmak, aşırı fizik hareketleri ve stres kolajen miktarını azaltan faktörlerin başındadır. Kolajen azalmış da olsa vücutta tamamen bitmez ve bu protein bakımından zengin olan ya da bunu üretebilen bazı gıdalar bulunmaktadır. Voonka collagen beauty plus da  kolajen bakımından eksikliği gidermek adına üretilmiş bir gıda takviyesidir.

Voonka Collagen Beauty Plus İçindekiler

Ürün içerisinde hidrolize kollajen, vitamin C, E, B5, B6, çinko, bakır, biotin, selenyum bulunmaktadır.

voonka collagen beauty plus kullananlar

Voonka Collagen Bueaty Kullanımı

Tercihen yemeklerden sonra günde 1 defa 1 adet şaseyi çeyrek litre yani 250 ml su ile tüketebilirsiniz. Voonka collagen beauty plus 7 şaselik kutu ambalajda satılmaktadır.

Ürün içindeki bulunan vitamin ve minerallerin açıklaması

C Vitamini :

*Cildinizin normal fonksiyonlarına çalışabilmesi için gerekli olan kolajen üretimine yardımcı olur.

*Dişlerinz ve diş etlerinin düzenli çalışması için gerekli olan kolajen üretimine yardımcı olur.

*Kemik, kan damarları ya da kıkırdağın fonksiyonlarını yerine getirmeleri için gerekli olan kolajen üretimine destek sağlar.

Çinko;

*Saç cilt ve tırnakların normal fonksiyonda çalışmasına ve korunmasına yardımcı olur.

Bakır;

*Saç ve ciltlerin bakımına yardımcı olur.

Biotin;

*Cilt saç ve bağ dokularının düzenli çalışmasına ve korunmasına katkıda bulunur.