venofamed tırnak mantarı ilacı

Venofamed Tırnak Mantarı İlacı Nedir?

Venofamed tırnak mantarı ilacı tırnakların dış yüzeyine uygulanır. Tırnağınızı bakteri ve mantar gibi enfeksiyonlara karşı korumaya alan doğal bir üründür. İçerisinde bulunan bitki özleri tırnak tarafından hemen emilir. Bu bitki özleri sayesinde tırnak dışarıdan gelebilecek bakteri ve mantar gibi enfeksiyonlara karşı doğal bir koruma oluşturur.

venofamed tırnak bakımı

Venofamed ayrıca tırnaklardaki renk değişikliği ya da şekil bozukluğunda da kullanılabilen kozmetik bir üründür.
Birkaç hafta kullanımdan sonra gözle görülür bir iyileşme gözlemlenebilir. Bu süre kişiden kişiye ve tırnaklardaki rahatsızlığın derecesine göre değişkenlik gösterebilir. Kullanımdan sonra tırnaklardaki gözle görülür durum kullanıcıları daha da teçvik etmektedir.

VenofaMed Tırnak Koruyucu nasıl uygulanır ?

venofamed tırnak ilacıGünde iki defa problem oluşmuş tırnağa uygulayın ve bunu iki hafta kadar uygulayın. Daha sonraki günlerde bire indirerek uygulamaya devam edin. Solüsyon bir kaç dakika içinde tırnağa nüfuz edecektir. Daha sonra ayağınıza çorap vesaire giyebilirsiniz. Venofamed el tırnaklarında ortalama kullanım süresi 6-8 ay, ayak tırnaklarında ise 8-12 aydır. Ürünü kullandıktan sonra kapağını kapatmayı unutmayınız. Böylece ürün kurumayacaktır.

 

Ayak Tırnak Mantarı

Türkiye’de kaç kişide ayak tırnak mantarı olduğu tam bilinmemekle beraber Avrupa’da yapılan bir araştırmada bir milyon  kişi üzerinde testler yapılmış ve %25 inde tırnak mantarı tespit edilmiştir.Yine aynı araştırmada diyabet hastalarının tırnak mantarı kapma riskinin %60 daha fazla olduğu gözlemlenmiştir. Türkiye’de bu oranların daha fazla olduğu tahmin edilmektedir.

Pek dikkat etmediğimiz terlikler de tırnak mantarı bulaştıran birer araç gibidirler. Özellikle misafir terlikleri tırnak mantarı yayım aracı gibi çalışabilir.  Mantarlar çok güçlü ve dayanıklı canlılardır ve kolay kolay yok edilemezler. Piyasada bulunan mantar ilaçlarının çoğu gerçekten kesin çözüm üretmek yerine geçici çözümler sunarak belli bir müddet sonra problemin yeniden nüksetmesi ile sonuçlanabilir.  Fakat venofamed tırnak mantarı ilacı bunlardan farkı ile öne çıkar ve en önemli özelliği tamamen bitkisel olmasıdır. Ürün içindeki bitkisel maddeleri tırnak köküne kadar götürür. Bu şu açıdan çok önemlidir. Tırnak mantarı mikroorganizmaları genelde tırnak köküne yerleşirler.  Tırnak kökü tırnağın arka kısımlarında yer alır.

tırnak mantari tedavi

İşte venofamed bu noktada imdada yetişir ve işi kökünden halletmek için tırnak köküne kadar ulaşıp mantarı temizler. Ayrıca portatif olarak yanınızda her an taşıyabilirsiniz. Yan etkisi görülmeyen bu ürün güzel bir kokuya da sahip. Venofamed fiyat olarakta alınabilecek seviyede bir fiyattan satılmaktadır.