Symbiosys Alflorex

Symbiosys Alflorex Probiyotik 30 Kapsül

Symbiosys Alflorex Probiyotik sağlıklı bir barsakta bulunması gereken Bifidobacterium infantis 35624 içermektedir. Probiyotik mikroorganizmalar içermektedir. Alflorex  özellikle sindirim problemleri yaşayanların tercihi olan bir gıda takviyesi ürünüdür.  İtalya’dan ithal edilmiştir.

Symbiosys Alflorex Nasıl Kullanılmalıdır?

Alflorexi en az 1 ay günde 1 adet kapsülü su ile beraber alınız.  Sindirim sisteminin tamamen uyuşabilmesi ve denge sağlayabilmesi için 1 ay kadar devam edilmelidir. Günlük önerilen dozun aşılmamasına dikkat ediniz. Bu süreden erken bırakıldığında başa dönülmüş olur ve en iyi sonucu elde edebilmek için kullanım miktar ve sürelerine dikkat ediniz.

Symbiosys alflorex açıldıktan sonra 1 ay içinde tüketilmelidir.  Kuru ve serin saklamaya özen gösteriniz fakat buzdolabına koymayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Symbiosys alflorex probitoyik ürünü kullanmaya başladıktan sonra sindirim sisteminizde değişik durumla hissedebilirsiniz. Bu geçici bir durumdur ve uyum aşamasıdır. Daha sonraki günlerde alflorex kendini göstermeye başlayacaktır.

Symbiosys alflorex probiyotik tüp ile korumalıdır. Tüpü açmak için önce güvenlik simidini yada bileziğini koparın ve daha sonra kapağı açın. Her kullanımdan sonra tüpü kontrol edip kapalı olduğundan emin olunuz.

Symbiosys alflorex probiyotik

Symbiosys Alflorex Probiyotik Faydaları

– Kemik rahatsızlıklarında özellikle kemik erimesinde tedaviye yardımcı olur. ve ağız kokusu yapan  zararlı bakteri ya da organizmaların oluşumunu önlemede etkilidir.
– Fazla ve düzensiz antibiyotik kullanmaktan kaynaklanan faydalı organizmalardaki düşüşleri kontrol ederek denge sağlar.

– İmmun yani bağışıklık sisteminde sağladığı dayanıklılık yanında  kanserin gelişmesini de azalttığı yönünde  bulgular bulunmaktadır.
– Genel olarak bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi bulunmaktadır.

Probiyotikler  (bağırsaklarda yaşayan bizlere yararlı bakteriler ) herkes için çok önemlidir.
Fazla antibiyotik tüketimi bağırsak florasını bozar ve flora bozulursa ;

Vücuda giren besinlerden tam verim alınamaz.
Toksin maddeler vücuttan hızlıca atılamadığından dolayı kana karışıp farklı hastalıklara sebep olabilir. Symbiosys alflorex probiyotik ilaç ile bu toksin maddelerin daha hızlı atılmasını sağlayabilirsiniz.

Diare yani ishal ya da tam tersi kabızlık oluşabilir.
Fazla ve de düzensiz antibiyotik kullanımı faydalı bakterileri de öldürür. O sebeple bunu bilen doktorlar yanında probiyotikleri de verirler.

Probiyotikler B1-3-6-12 vitaminleri ile K2 vitaminini üretirler. Bu vitaminler bağırsaklarda sentezlenirler.
Bağırsaklarınıza zarar veren antibiyotiklerden ve de aşırı sıcak yemek tüketmekten uzak durun ki bu probiyotikler zarar görüp bağırsaklarınızda hastalıklara yol açan unsurlar oluşmasın.  ile takviye de yapıp daha sağlıklı yaşayın.