sustenium

Sustenium Nedir?

Pharmaton, gigamax , supradyn derken vitamin takviyesi ürünlerine bir tanesi daha eklendi. Enerji verici özelliği ile öne çıkan ürün sustenium triple action.  Şimdi bu yeni ürünü inceleyelim.

İsmini ilk duyan ve ingilizce bilenlerin aklına sustain yani güç vermek, ayakta durmak manalarına gelen kelime gelmektedir. Aslında direkt de bu anlam ile ilgili bir üründür. Gün boyu koşturan, ayakta duran, ya da diğer türlü sebeplerle gün içinde kendini güçsüz yorgun hissedenlere takviye olarak güç veren manası gibi takviye yapan bir üründür. Aslında özet vermek gerekirse gün içince çeşitli sebeplerle alınamayan vitaminlerin vücuda alınmasını sağlayan eksik vitaminleri tedarik eden bununla beraber de enerji verici özelliği de bulunan bir gıda takviyesidir.

Sustenium Plus Kimler Kullanabilir ?

Anlık enerji ihtiyacınız olduğunda doğal şekilde enerji kaynağı arayışınız var ise sustenium plus size göre. Örnek vermek gerekirse;

– Stresli olduğunuz zamanlarda,
– Temponuzun çok yoğun olduğu koşturmacalı günlerde,
– Spor faaliyetleri günlerinizde,
– Bitkinlik halsizlik hissettiğiniz durumlarda,
– Yorgun ve halsiz ve hissettiğimiz zamanlarda,
– Ameliyat sonrası ya da diğer tüm yorucu süreçlerde kullanılabilir.

Sustenium PlusYan Etkileri

Yan etkileri bilinmemekle beraber sindirim sistemi rahatsızlığı olan ya da hassas olan kişilerde rahatsızlık verebilir. Ürün özellikle tok karnına alınmalıdır. Hamileler ve emzirme döneminde olanlarda kullanılması tavsiye olunmaz. Bazı kişilerde mide bulantısı gibi alerjik göstergeler olabilir. 18 yaş altı kullanılması önerilmez. Daha önceden düzenli olarak kullanılan bir ilacınız var ise bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Bu ürün bir vitamin gıda takviyesidir ve ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde ya da teşhisinde kullanılamaz.

Sustenium Triple Action Kullananlar Yorumları

Daha önce bu ürünü kullandı iseniz yorumlarınızı bu yazımızın aşağısına yazabilirsiniz. Böylece ürün hakkında diğer kişilerde yorum sahibi olmuş olurlar. Bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer kişileri bilgilendirebilir ve onlara yardımcı olmuş olursunuz.

Sustenium Triple Action Kullanımı

Eğer doktorunuz herhangi bir öneride bulunmamışsa günde bir defa kahvaltı sonrası kullanabilirsiniz. Eğer 2 defa kullanmak istiyorsanız da kahvaltı sonrası ve öğle yemeği sonrasında 1 adet kullanılabilir.

Sustenium Plus Nedir?

sustenium plusSustenium plus yine bu aileden bir üründür.  İçinde bulunan aminoasitler ile anlık olarak enerji ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bir takviye üründür. Aroma olarak portakal suyu ihtiva etmektedir. Enerji depolarınızın yenilenmesi için gerekli olan kreatin gibi amino asitleri içerir. Yine vitamin ve minerallerden demir, magnezyum, çinko, C, B1 gibi vitamin ve mineralleri bulundurur.  Yukarıda anlatılan durumlarda bu ürününü kullanabilirsiniz.

sustenium plus nedir

Sustenium Triple Action Nedir?

sustenium triple actionYine bu aileden olan sustenium triple action bu ürünü de yukarıdaki şartlarda kullanabilirsiniz. En büyük farkı 3 katmanlı tablet olarak son teknoloji ile üretilmiş olmasıdır. Koenzim Q10 içermektedir.

sustenium triple action nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.