splat blackwood siyah diş macunu

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu Nedir?

Splat blackwood siyah diş macununu araştırmak istememizin en büyük nedeni son zamanlarda ismine çok rastlamamızdır.  Edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Bu konuda yorumlarınızla da katkıda bulunabilir ve diğer kullanıcılara fikir edinmelerinde yardımcı olabilirsiniz. Siyah diş macunu örneği fazla olmamakla beraber bu ürün florür içermediğinden ötürüde tercih sebebidir.

Kim istemez ki bembeyaz dişlere sahip olmayı. Bu sebeple belkide hepimiz  farklı farklı ürünler denemişizdir.  Dişlerimizin daha güzel daha beyaz görünüm almaları için  bir çok yönteme baş vurmuşuzdur ve eminim çoğumuz bu yöntemleri aramaya devam edecektir.  İşte size güzel haber  beyaz dişlere sahip olmak isteyenlerin favorisi artık aktif karbon diş macunu olan splat blackwood diş macunu.

Peki bu siyah diş macunu nedir?

Splat siyah diş macunu ya da bilinen diğer ismiyle blackwood siyah diş macunu huş denilen bir ağacın kömüründen elde edilmektedir.  Düzenli kullanıldığında gözle görülür bir şekilde dişlerde beyazlama sağlamaktadır.  Hemen aklımıza şu soru geldi ki eminim sizinde gelecektir. Peki dişleri beyazlatan bu splat blackwood neden siyah renkte. İçerisinde siyah rengi veren karbon siyahı diş minelerini beyazlatmaya yardımcıdır. Konu ile ilgili üretici firma ve uzmanla şunu belirtiyor. Siyah diş macunları diğerlerine göre iki ton daha fazla diş rengini açacaktır. İçerisinde de aktif karbon bulunan bu ürün kullanıma başladıktan sonra kısa sürede etkisini göstermektedir.

splat blackwood siyah dismacunu

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu Ne Yapar ?

En önemli özelliği florür içermemesidir.
Diş minelerinin güçlenmesinde ve de diş etlerinin daha sağlıklı olmasında etkili bir üründür.
Ağız kokusunun giderilmesinde etkili bir üründür.
Bakteri plaklarının oluşumunu önleyip plakların giderilmesine destek sağlar.
Ayrıca kullanım sonrasında uzun süreli rahatlık ve ferahlık hissi verir.
Özel formülü ile diş taşlarının temizlenmesinde de rol almaktadır. Florür içermeyen diş macunu
Florür üreme sistemi, beyin sistemi üzerinde olumsuz etki bırakıp düşük iq ya, erken ergenliğe romatizmal ve kemik rahatsızlıklarına yol açabilen bir elementtir.
Ağızdaki php asit baz dengesinin korunmasında da etkilidir.
Rahatsız edici bir tadı olmayıp normal diş macunları kullanan kişiler rahatlıkla bu ürüne de kullanabilirler.

Splat diş macunu yorumları

Ağızda mentollü bir tat bırakarak hoş bir his veriyor.
Diğer macunlara göre daha az köpürüyor.
Daha doğal bir ürün.