solante gunes kremi urunleri

Solante Nedir ?

Son zamanlarda solante ürünleri popüler hale gelmiş, kullanıcılar arasında tercih sebebi olmuştur. Cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korur iken aynı zamanda cildiniz üstünde olumlu etkiler de bırakmaktadır. Tüm cilt tipleri uygun bir üründür. İçindeki bileşenler sayesinde güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

Cilt lekeleri üzerinde de etkili bir üründür. Hipoalerjik bir yapıya sahiptir. Solante pigmenta güneş kremi bir kaç çeşit olarak piyasada bulunmaktadır. Daha çok cilt lekeleri ya da akne problemleri olanlar bu ürünü tercih etmekte ve atopik ya da telerubor serileri bulunmaktadır. Sizin için hangi ürünün uygun olduğuna karar verirken cilt tipiniz için doğru seçim yapmaya özen gösteriniz.

Bu yazımızda güneş kremi ürünleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Solante güneş kremi nasıl kullanılır ya da solante pigmenta ne için kullanılır sorularına cevap vermeye çalışacağız. Aynı zamanda solante güneş kremi çeşitleri, solante güneş kremi fiyatı ile ilgili bilgilere bu yazımızda yer vermeye çalıştık.

Solante Ne İçin Kullanılır ?

Bu ürünün yaklaşık 20 çeşidi bulunmaktadır.

Solante güneş kremi cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu amaçlı kullanılır. Ciltteki pigmentlerde artış sağlayarak cildinizin yenilenmesini desteklemektedir.

Solante leke giderici güneş kremi cilt lekeleri üzerinde de etkisi olup bununla beraber cildin yağ dengesini de sağlar.

Solante acnes grubu güneş koruyucuları sivilcesi olanların kullandığı bir ürün olup sivilce oluşumunun  engellenmesinde de etkisi bulunmaktadır.

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır ?

Tüm cilt yapısına uygun bir ürün olup kullanımları diğer ürünleri ile benzerdir.  Güneşe çıkmadan evvel yüz ve diğer açık kalan vücut bölgeleri ne sürülüp hafifçe deri altına yedirilecek şekilde uygulanmalıdır.  Ter gibi diğer çevresel etmenlerden etkilenmeyen güneş kremi su ile temas edilmez ya da denize, havuza girilmez ise tekrardan sürülmesine gerek olmamaktadır.

Güneş Kremi Hamilelikte Kullanımı

Hamilelik dönemi boyunca kullanılmasında herhangi bir problem yoktur. Bu konuda hassas bir yapıya sahip iseniz doktorunuz ile görüşünüz.

Solante Pigmente Tinted Lotion SPF 50+ 150 ml

Yaşlılık lekeleri, cilt lekeleri için özel geliştirilmiştir. Fondotenli bir yapısı vardır böylece kamuflaj etkisi oluşturur. Böylece olumsuz görüntüler giderilmiş olur.  Cilt tonunu dengeler ve nemlendirici özelliğide bulunmaktadır. Parfüm içermez ve hassas cilde sahip olanlarda kullanabilirler.

Solante Acnes Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Yağlı, karma, aşırı yağlı, akneli ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak üretilmiştir. Anti-aging (yaşlanma karşıtı) sistemler ile formu güçlendirilmiştir ve yağlı ciltler üzerinde kullanıldığında cilde mat bir görünüm sağlar. Yağ dengesinin korunmasına yardımcıdır ve antioksidan komplekslerle elde edilmiştir.

Pigmenta Lotion SPF 50+ 150 ml

Cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Anti aging özelliği ile cildi yaşlanmaya karşı korumaya yardımcıdır.Cildin yağ dengesini sağlar ve nemlendirici özelliği bulunmaktadır. Özellikle de ciltteki zararlı toksinlerin atılmasında etkin rol oynar

Solante Telerubpr SPF 50+ Losyon 150 ml

Renkli bir yapıya sahiptir ve kızarıklığa eğilimli cilt tipleri için uygundur. Cildin rahatlığını ve korunmasını sağlamaktadır. Kullanıldığı gün boyunca nemlendirici özelliği sayesinde cildin yatıştırılmasına yardımcıdır.

Solante Acnes Tinted SPF 50+ 150 ml

Cilt kusurlarının kapatılması için kullanılan bir üründür. Akneli cilde sahip olan kişiler kullanabilmektedirler. Aynı zamanda sivilce önleme özelliği de mevcuttur. Sivilce oluşumu önleyici özelliğide bulunmaktadır. Fondotenli formu ile yağlı cilde sahip olanların cildinin parlaklığını alarak mat görünüm sağlar. Yaşlanma karşıtı etkileri bulunmaktadır.

Solante Pregna SPF 50+ Losyon 150 ml

Mineraller ile güçlendirilmiş bu ürün hassas ciltlerde oldukça etkilidir. Cilde zarar veren etmenlerle mücadele ederek cildinizi yumuşak ve pürüzsüz hal almasını sağlar. Yağsız formda bulunup hipoalerjeniktir.

Solante Atopica SPF 50+ Losyon 150 ml

Aşırı hassas, alerjik, kuru ciltler için özel bir üründür. Cildin bariyer dengesini güçlendirir ve nemlendirici etkisi bulunmaktadır.Nemlendirici özelliği sayesinde yaşlılık belirtilerini en aza indirger.

solante gunes kremi urunleri

Solante Güneş Kremi Fiyatı

Güneş kremi kullananlar ya da kullanmayı düşünenler veya kullandığı kremden memnun olmayıp değiştirmek düşüncesinde olanlar bu ürünlerini araştırabilirler. Solante güneş kremi fiyat olarak da farklılık gösteren ürün için güvenilir mağazalardan  ürünü satın alabilirler. Ambalajı açılmamış faturalı şekilde ürün almaya özen gösteriniz.

Solante güneş kremi en ucuz diye bir araştırma yapabilirsiniz fakat unutmayın ki sadece fiyat sizin bu ürünü alma kriteriniz olmamalı. Yorumlar kısmından yorum yapabilirsiniz böylece daha sonraki kullanıcılar açısından bir fikir edinebilmelerini sağlayabilirsiniz. Ekşi sözlük solante yorumlarına da göz atabilirsiniz.
Sağlıklı günler dileriz.