slazenger-parfum

Slazenger Nedir?

Slazenger parfüm olarak bilinse de aslında çok eskiden bu yana ayakta durabilen en eski spor malzeme üreticilerinden biridir.İngilizlere ait bir markadır. İlk çıktığı yıllarda yani 1881 lerde kurucusu olan Ralph Slazenger daha çok tenisle ilgili ürünler üretmekteydi. İlk tenis seti ürününü kurulduktan dört yıl sonra All England Lawn Tennis and Croquet Club şampiyonasında piyasaya sürdü. O tarihten itibaren hızla yükselmeye başladı, tüm dünyaya tenis top satmaya başladı ve bu günlerde kadar geldi.

Slazenger ara ara golf ile ilgili ürünlerden de üretip piyasaya sunsa da asıl odaklandığı ürünler hep teniz malzemeleri oldu.  Yaptığı tenis topları kısa zamanda dünyanın en iyi tenis topları haline geldi. Günümüzde halen en iyi teniz topu markası arasında ilk bilinenler ve tercih edilenler arasındadır.
Ahşaptan ürettiği tenis raketleri ile de kısa zamanda dünyada ün aldı. Kaliteli ahşap kullandığı içinde kısa zamanda marka değerini yükseltti.

slazenger-parfum-yesil

Slazenger Parfüm Nedir?

Slazenger parfüm gençlik ateşinin parfümde son bulmuş hali. Genç değil ama hala kendinizi genç hissediyorsanız yine bu parfüm tam sizlik.  Genelde sporcuların yada spor sevenlerin tercih ettiği erkek parfüm olarak  öne çıksa da herkese hitap eden ürün kalıcı kokusu ile sizleri başka bir yerde başka zamanda gibi hissettirecek.  Bu üründe ilk öncelik kalitedir. İlk çıkışlarında tenis ürünleri hat da tenis raketi olarak ahşap raketlerle markalaşan slazenger o anda nasıl en kaliteli ahşap malzemeyi kullanıyorsa şuan da reklam filmlerinden, içinde kullanılan malzemelere ve hat da şişe tasarımına kadar kaliteden asla taviz vermiyor.  Sportmen bir kişiliğiniz var ise kişiliğinizi yansıtacak harika bir parfüm olarak favorileriniz arasına girebilir.

Mavi, turuncu ve yeşil renk seçenekleri ile karşımıza çıkan ürün en kalıcı kokusuyla en etkileyici parfümler arasında da yerini almaktadır.
Mavi olanı, ruh dünyasının derinliğini ve sonsuzluğu ifade eder. Bu ürün üretilirken sanırım derinliğe binaen mavi renk tercih edilmiş olmalı. Sporcu kişiliğinizi öne çıkarabileceğiniz bu slazenger erkek parfüm  markanın en favori ürünüdür.

Turuncu renge sahip olan bayan parfüm ise bayanlar arasında popüler olmasını hareketli neşeli, ve sosyal yönü ağır basan bayanlara yönelik  kalite üretimi ile öne çıkar. Sportif erkeklerin için ürettiği parfümlerin yanında sportif ve enerjik bayanları da unutmayarak bu ürünü ortaya çıkarmışlar. Narenciye kokusu ile narenciye bahçelerinin ferahlığını temsil ederek  rahat,sakin, yumuşak kadınsı özellikleri ön plana çıkarır.

Yeşil olan ise tasarımında sporcu matarası yani su kabından esinlenmiştir. Yine sporcu kişiliği öne almak amaçlanmaktadır. Tasarımında değişiklik yapmasına rağmen kalitesinde kokusunda aynı özelliklerini koruyan Slazenger Active Sport Yeşil Erkek Parfümü sizi başka diyarlarda hissettirecek.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.