scarex jel

Scarex Jel Yara Kremi

Scarex jel  krem derinin korunmasın sağlayan bir jel türüdür ve aynı zamanda yara izlerinin iyileşmesinde de önemli etkisi bulunmaktadır.  En fazla kullanım alanlarının başında yanık izleri bulunmaktadır.  Keloid yara izlerinde de etkili sonuçlar alınmaktadır.

 

scarex jel

Scarex jel bu tür yaralanma hasarlarında tedaviye yardımcı olan bir üründür.  Ürün uygulandıktan sonra bir tabaka oluşur. Bu tabaka su geçirmeyen ve hızla kuruyan bir tabakadır ve derinin hava almasında bir problem oluşturmaz.

Scarex Jel Ne zaman ve Nasıl Uygulanır?

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanmalıdır.Az miktarda sürülmeli ve ortalama 5 ay düzenli olarak kullanılmalıdır.  5 ay düzenli olarak kullanmak  zorunlu olmamakla birlikte tavsiye edilmektedir. Ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız herhangi bir etken maddeye alerjisi olanlar ürünü araştırdıktan sonra kullanmalıdırlar.

Yanık kremi ürünü kullanırken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Jel kesinlikle göz ile temas ettirilmemelidir ve jel kapalı yaralarda uygulanmalıdır. Açık yaralara kesinlikle sürülmemelidir.

Bilinen  bir yan etkisi olmamakla birlikte yara merhemi ürün ciltte leke bırakmaz. Uygulandıktan sonra iki ila 3 dakika içerisinde kurumaktadır.  Yüzeyde herhangi bir yapışkanlık bırakmaz. Çocuklarda ya da yetişkinlerde kullanılabilir herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Sezeryandan sonra oluşan yara izlerinde, dövme yaptıranların daha sonra dövmeden memnun kalmayı dövmeleri çıkartmak istediklerinde oluşan yaralarda, piercing kullanmaktan kaynaklı yara izlerinde, aknelerde, göğüs estetik ameliyatı olanlarda – göğüs büyütme veya küçültmede oluşan yaralarda ve dudaklarda oluşan yara izlerinin tedavisinde kullanılmaktadır.

Siz de yara izlerinden kurtulmak ve tedavi sürecini hızlandırmak istiyor iseniz bu jeli kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaş sınırlaması olmayan yara ve yanık jelini ister kendiniz isterse çocuklarınız rahatlıkla kullanabilirsiniz.  En az düzenli 4-5 ay kullanmalı ve kesinlikle gözlerinizden uzak tutmalısınız. Yine tekrar etmekte fayda var ki kesinlikle açık yaralarda tatbik etmeyiniz. Ürün kapalı yaralar için üretilmiş bir jeldir ve aksi takdirde fayda yerine zarar görebileceğiniz hususlar meydana gelebilir. Prospektüsteki kurallara riayet ederek kullanıldığında gayet faydalı bir jel olan scarex jeli  hemen kullanmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.