s fatoxol

S fatoxol nedir?

S fatoxol içerisinde krom, tarçın ve frenk inciri bulunduran bir gıda takviyesidir. Frenk inciri kuraklığa uzun süre dayanan bir bitkidir. Tarçın ise Güneydoğu Asya’da bulunan aromatik bir ağaçtır. Krom besin öğelerinden biri olup protein ve lipid metabolizması ile ilgili bir elementtir.

S fatoxol kullanımı

Ürün yetişkinler için üretilmiş bir üründür. Günde 2 ya da 3 adet yemeklerden evvel alınabilir. Bol miktar suyla beraber alınması tavsiye edilmektedir.Günlük doz maksimum 6 olmalı bu dozu geçmemeye özen göstermelidir. Unutulmamalıdır ki gıda takviyeleri asıl beslenmenin önüne geçemezler. s fatoxol kapsülünde bir gıda takviyesi olduğu unutulmamalıdır. Dengeli Günlük dozun aşılması durumunda herhangi bir yan etki görülür ise hekime danışınız. s fatoxol kadınlar kulübü forum sitesinde de bilgiler mevcut olup orayıda kontrol edebilirsiniz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Hamile yada emzirme döneminde olanlar veyahut ilaç kullananlar hekimlerine danışmalıdırlar. Ürün Sırbistandan ithaldir ve kesinlikle ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavisi amacı ile asla kullanılamaz.

s fatoxol

Bu tür ürünleri satın alırken bilindik ve eczanelerde de satılan ecza deposu ürünleri satın almaya özen gösteriniz. zayıflatıcı adı altında piyasada merdiven altı tabir edilen o kadar fazla ürün var ki ucuz diye ya da farklı nedenlerle alınan bu ürünler sağlığınızı tehdit edecek problemlere yol açabilmektedirler. Bu ürün ecza depolarının stoklarında olan ve eczanelerde satılabilen bir üründür. Sadece fiyat olarak daha avantajlı olduğu için s fatoxol fiyat araştırması yaptığınızda internette uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Burada alışveriş yaptığınız sitenin bilindik ve daha önce güzel yorumlar almış bir site olması canlı destek vesairenin olmasına da dikkat ediniz.