rowatinex

Rowatinex Nedir?

Rowatinex idrar yolları taşlarının çözülmesinde ve dışarı atılmasında etkili bir takviye üründür. Rowatinex kapsül, böbrek rahatsızlıkları olanların tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Böbrek taş ve kumlarının vücuttan olabildiğince hızlı ve de en ağrısız şekilde atılmasına destek olur.  Böbrek ağrılarını belki kendiniz yaşamış ya da etrafınızda mutlaka böbrek ağrısı çekeni görmüşsünüzdür. Ne kadar zor durum olduğunu anlatmaya gerek yok. Bu durumda  böbrek kum ya da taşını olabildiğince hızlı şekilde vücuttan atan bir takviye ürün  bu rahatsızlığı çekenler için çok ama çok önemlidir.

Bu böbrek taşı ilacı da Assos Kimya tarafından Türkiye’ye ithal edilen ve kendini bu alanda ispatlamış bir üründür. Bildiğimiz kadarı ile bu aralar ithalatında bir problem olduğu için ürün piyasada pek bulunmamaktadır. Umarız sorun en kısa zamanda çözülür ve ürün eczane ve otc ürün satışı yapan güvenilir sitelerde yerini alır.

Rowatinex Kapsül İçindekiler

Kırkkilit otu, sineol, ada çayı, kekik, bornel bulunmaktadır.

Rowatinex Özellikleri

  • Böbrek taşı ve böbrek kumu problemlerinde takviye gıda olarak kullanılır.
  • Taş ve kumun meydana getirdiği ağrıyı minimuma indirir.
  • Mesane kanalı ile kum ve taşların atılmasına yardımcı olur.
  • Taş ve kumların vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

 

Rowatinex Kapsül Kullanımı

Yemeklerden önce  1 adet kapsül şeklinde alınabilir. Su ile birlikte tüketilebilir. Gün içinde en fazla toplamda 3 kapsül alınız ve önerilen dozu aşmayınız.

Rovatineks kullanır iken herhangi aksi bir durumla karşılaşırsanız, içerisinde bulunan herhangi bir maddeye karşı hassasiyetiniz var ise ürünü kullanmayı kesip hekiminize danışınız. Ürünü sıcak olmayan güneş ışınlarına maruz kalmayan ortamda muhafaza ediniz. Çocukların erişmeyeceği yerde saklayınız.

Rowatinex Uyarı

Güzlük almanız gereken dozu almayı unutur iseniz aklınızda geldiğinde dozu alınız fakat diğer doz almaya vakti çok yakın yada geldi ise eski dozu almayınız. Diğer dozu alıp günlük kullanıma devam ediniz. Kesinlikle unutulan dozu  telafi etmek maksadı ile aynı anda 2 veya daha fazla doz almayınız.

Bu ürünü kullananlar aşağıya yorum bırakır iseler daha sonraki kullanıcılar için bir fikir sahibi olmalarını sağlayacaktır.  Sağlıklı günler dileriz.