retendo kapsül

Retendo Kapsül Nedir?

Retendo kapsül gıda takviyesi mukopoligen içermekte olup İspanyadan ithal edilen bir üründür. 30 kapsül halinde ambalajlarda bulunmaktadır.

Retendo Kapsül Kullanımı

Günlük 2 adet ve sabah ve akşam yemeklerinden sonra su ile alınması önerilir.

Assos Pharma kalitesi ile ithal edilen ve sunulan ürün glikozaminoglikan hidrolize kollajen tip c vitamini içerir.

Retendo İçindekiler

Bir adet kapsül içerisinde 290 mg mukopoligen, balık jelatini, renklendirici, yağ asitleri ..vb bulunur.

retendo kapsül

Retendo Uyarılar

Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Önerilen günlük dozu aşmayınız. Unutulmamalıdır ki bu gibi takviye edici gıdalar asıl beslenmenin yerine geçemez. Hamileler ve emziren anneler veya ilaç kullananlar doktorlarına danışmalıdırlar. Yetişkinler için üretilen bir takviye üründür.

Retendo kapsül ne için kullanılır?

Tendon yırtılmasında kullananlar olduğu gözlemlenmektedir.  Bazı spor dalları vardır ki diğerlerine göre tendon kas yırtılma riski daha fazladır.  Halı saha maçlarında dahi bu gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür şikayetleri olanlar retendo kapsül kullandıktan sonra iyi yönde gelişme katettiklerini ifade etmektedirler.

Fiyat olarak biraz yüksek gözükebilir. Fakat araştırıp yorumları okuduğunuz zaman göreceksiniz ki fiyatını rahatlıkla hak eden bir üründür.

Kas Yırtılması Nedir?

Kaslarımız liflerden oluşmaktadır ve vücudumuzun etrafını sarmaktadırlar. Gerek yanlış hareket  gerekse bazı spor dalları ile uğraşırken kaslarımız fazlaca gerilebilir ve zorlanabilir. Bunun sonucunda da kaslarda yırtılmalar meydana gelebilir. Devamında şişme ve ağrılar eşlik eder.  Zorlama ve gerilme nedeniyle kaslar arasında kanama meydana gelmesine kas yırtılması deniyor.  Fakat kaslar çok fazla kanlanan bir yapıya sahip oldukları için hızlı iyileşme gösterirler. Bu ürünü kullanarak iyileşme sürecine bir takviye olarak hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer Yazılar: