remifemin tablet fiyatı

Remifemin Nedir ?

Remifemin tablet östrojen yetersizliğinin sebep olduğu şikayet  durumlarında sıkça kullanılan bir üründür.  İçerisinde cimicifuga denilen etken madde bulunmaktadır.

Remifemin 60 Tablet Nerelerde Kullanılır ?

Adet dönemlerinde sık rastlanan ağrılı durumlarda kullanılabilir.
Adet öncesinde meydana gelen sıkıntıların giderilmesinde kullanılabilir.
Özellikle menopoz dönemlerinde sıkça rastlanan terleme, sıcak basması, asabilik ve ruhsal problemler, uyku bozukluğu durumlarında. Bu şikayetler günlük yaşamımızı ve yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkilediği için takviye ürün kullananlar, kullanmayanlara göre günlerini daha kaliteli geçirirler.

Remifemin tablet içerisinde laktoz bulunmaktadır. İçindeki maddelerden herhangi birine karşı hassasiyeti olanlar bu ürünü kullanmamalıdırlar.  Ayrıca yine hamileler ve emziren annelerin de kullanmaması önerilir. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise hekiminize danışınız.

remifemin tablet fiyatı

Remifemin Kullanımı

Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe günce iki defa sabah ve akşam birer kez alınabilir. Tabletler emilmemelidir. Kırılmadan ve çiğneme yapmadan direkt su ile birlikte alınmalıdır.  Diğer tüm bitkisel ürünler gibi etkisini kısa sürede gözükmez. İlk etkileri iki haftadan itibaren başlar. Kullanım süresi arttığında beklenen fayda da doğru orantılı artacağından ötürü uzun süre kullanılması önerilmektedir.  Fakat bu süre doktor tavsiyesi olmadan 6 ayı geçmemelidir.

Assos firması tarafından ithal edilen ürünü 25 derece altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Kendi ambalajında ve çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Ticari sunum şekli 60 tabletlik ambalajlarda sunulmaktadır. Almanyadan ithal edilmiştir.

Uyarılar

Göğüslerde gerginlik ve hassasiyet hissi var ise ilacı kesip hekime başvurunuz.
Karaciğer rahatsızlığınız var ise doktor kontrolü olmadan bu ürünü kullanmayınız.