regenesis max omega 3

Regenesis Max 30 Tablet Nedir?

Regenesis max 30 tablet omega 3 yağ asitlerini içeren takviye edici bir gıdadır. Omega 3 gıda takviyeleri ailesinde yer alan ürün exeltis firması garantisi ile satılmaktadır. İspanyadan ithal edilen regenesis max fiyat olarak tavsiye edilen satış fiyatı 44.50 dir fakat internetin getirdiği rekabetten ötürü internet de daha düşük fiyatlarla satın alınabilmektedir.

Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde besin ihtiyacı artmaktadır. Bu dönemde annenin denegeli beslenmesi ve fizyolojik ihtiyaçlarını karşılaması direkt olarak bebeğin zihinsel ve bedensel gelişimine etki eder. Regenesis max bu dönemde artan omega 3, folik asit ya da diğer vitaminlerin ya da minerallerin takviye edilmesine destek sağlar.

Regenesis Max İçeriği

Omega 3 : Bebeğin beyin gelişiminde çok önemli olan omega 3 bu dönemde düzenli ve yeterli alınmalıdır. Bebeğin zihinsel gelişiminde direkt etkili olan omega 3 dikkat eksikliğinin azalmasını da destekler. Görme yetisinin keskinleşmesini sağlar. Erken doğum ya da düşük doğum gibi risklerin minimuma inmesini sağlar. Gebelik döneminde bazen gebelik diyabet denilen bir durum ortaya çıkar. Omega 3 ile bu risk azalmaktadır. Anti inflamatuvar etkisi bulunur böylece kanın pıhtılaşma sürecinde olumlu etki verir. Regenesis max omega 3 desteği ile bu yönlerde olumlu etki eder.

regenesis omega 3

Folik Asit : Mutlaka alınması gereken çok önemli bir vitamindir. Hücre büyümesinde ve bölünmesinde etkili olduğu kadar dna yıkımlarında onarım açısında büyük önem taşır. Kan yapımında da görev almaktadır. Anne olmak isteyenler folis asit ürünleri tüketirler bunun sebebi ansefali ya da spinabifida gibi rahatsızlıkların olma ihtimalini en aza indirgemektir. Hamilelikten 4 hafta kadar önce başlanıp 12 hafta kadar devam edilmesini öneren uzmanlar yine günde 400 mcg folik asit vitamin gıda takviyesi alınmasını tavsiye etmektedirler.

Hamilelikte vitamin ve mineral desteği pramatüre ya da düşük doğum riskini azalttığı gibi bebeğin zihinsel olarak daha iyi gelişmesine katkı sağlar.

regenesis omega3 balikyagi

Regenesis Max Kullanımı

Regenesis max günde bir adet kapsül su ile beraber tüketilebilir. Planlı bir gebelik durumu var ise de 3 ay önceden başlanabilir ve gebelik ve emzirme süresince kullanıma uygundur.

Regenesis Diğer Bilgiler

Ambalajın üstündeki son kullanma tarihine önem veriniz.
Vitamin gıda takviyeleri asla asıl beslenmenin yerine geçemezler.
İlaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılmaz.
Günlük tavsiye olunan kullanım dozunu aşmayınız.
Hamile ya da emziren anneler, ilaç kullananlar uzmana hekiminize başvurunuz.

Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru yer olmasına dikkat ediniz.

30 adet jelatin kapsül formunda bulunmaktadır.