rapider pisik kremi

Rapider Pişik Kremi 30 ml

Rapider pişik kremi sadece bebekler için olan bir ürün gibi düşünülse de yetişkinler de bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Rapider pişik kremi bir hipo alerjenik cilt ürünüdür. Dermo kozmetik alan yüzlerce ürün olup rapider de bu ürünler arasında yerini alan yeni ve de başarılı bir üründür.

Rapider pişik kremi içindekiler

Tıbbi nergis çiçeği, mantar ve cilt hastalıklarında, siğillerde kullanılır.
Kantaron Yağı, cilde saça ve mideye iyi etki bırakır.
Shea butter, dünyadaki en güçlü nemlendiricilerdendir.
Lanovaseline  ve yardımcı maddeler içermektedir.

Rapider Pişik Kremi kullanılır?

Bebeğinizin altını her değiştirmede bezlemeyi yapmadan pişik kremini kullanabilirsiniz. Bebeğinizin poposuna ince tabaka halinde masaj yapar gibi uygulama yapabilirsiniz. Kısa süre beklettikten sonra bebeğinizin altını kapatabilirsiniz.

Ürününü internet üzerinden güvenilir sitelerden ya da eczanenizden temin edebilirsiniz.  Ürün hakkında detaylı bilgiyi ürünün ana üreticisinden  ya da satın alacağınız yerden alabilirsiniz.

rapider pisik kremi 30

Rapider pişik kremi kullananlar aşağıya ürünle ilgili yorumlarını bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için çok önemli bir bilgi kaynağı olacaktır.  Böylece diğer kullanıcıların bu konuda bilgi edinmesini sağlayacaksınız.

Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız ve ürünü çocuklardan uzak yerde muhafaza ediniz. 25 derece altında saklamayınız. Herhangi bir aksi durum ile karşılaşır iseniz ürünü kullanmayı kesip hekiminize danışınız.

Hızlı, etkili ve aynı zamanda bitkisel olan bu krem 30 ml lik ambalajlarda piyasada bulunmaktadır. Cildi onarılması, kızarıklığın gidermesi cildin yeniden yapılanması ve acı hissini azaltması ve cildin nemli tutulması  gibi özellikleri olduğu gibi düzenli kullanıldığı takdirde içindeki bit özleri yardımı ile yeni kızarıklıkların oluşmasına da engel olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.