proxeed

Proxeed Plus Nedir? İçerisinde Neler Bulundurur?

Proxeed plus erkeklerde sprem hızını ve hareketliliğini artıran ve kalitesini yükselten bir gıda takviyesi olan bir üründür. Peki bu ürünün amacı nedir?
Amacı dışarıdan sperm kalitesine hızına ve sayısına olumsuz etki yapan serbest radikallere karşı mücadele ederek sperm kalitesini artırmaktır.
Özetle zararlı dış etkenlere karşı spremi koruyarak sprem kalitesini artırır. Bol su ile ve günce sabah akşam olmak üzere iki defa tüketilmesi tavsiye olunur.
Özellikle sprem sayısı ve kalitesi düşük olan erkekler bu ürünü tercih ederler.

Proxeed Plus İçeriği

Vücuda canlık sağlayan bileşenleri ve enerji verici mineralleri içerisinde bulundurur. Aynı zamanda C, B12, çinko ..vs ihtiva eder.

proxeed-plus-nedir

Proxeed Plus Faydaları? Proxeed Plus Kaç ayda Etkisini Gösterir?

Ülkemizde çocuk sahibi olmak isteyip de çeşitli nedenlerle bu imkana sahip olamayan bir çok aile bulunmaktadır. Bu durum aileleri üzücü bir etmen olup bu aileler dışarıdan besin takviyeleri yolu ile kendilerince çare arama yoluna giderler. Her aile ister çocuk sahibi olup mutlu bir şekilde yaşamak.
Bu imkansızlık bazen erkeğin sperm sayısı ve kalitesindeki eksiklikten dolayıdır. Sperm sayısı erkeğin çocuk sahibi olabilmesi ile direkt etkilidir.  Bunu etkileyen dış etmenlerden bazıları çevre kirliliği, sıcak duş alma, dar iç çamaşırı giyme alışkanlığı…vs  Tüm bu faktörler sperm kalitesini düşürdüğü gibi sayısını da azaltır.  Bu noktada içindeki maddelerle iyi bir takviye olarak kullanılabilecek olan proxeed plus düzenli alındığında spermlere canlılık ve hareketlilik kazandırır. Yalnız bu gelişim süresi en az 6 ay süreceği için düzenli kullanıma devam edilmelidir.

Proxeed Plus Kullanımı:

Günde 2 defa sabah ve akşam su ile beraber tüketilmelidir. İsterseniz başka bir soğuk içecekle misal meyve suyu ile beraber de tüketebilirsiniz.  Kesinlikle gazlı içecekler ile ya da sıcak su ile beraber kullanmayınız.  Her kutuda 30 adet bulunduğundan dolayı 1 kutu 15 gün içinde tüketilir. İçinde şeker ve tatlandırıcıda bulunduğu için içimi çok zor olmamaktadır. Tavsiye edilen günlük dozlarda kullanıldığında bir yan etki gözlenmemiştir.  Fakat her insan farklı duyarlılık içinde olduğu için beklenmeyen bir etki durumunda doktorunuza danışınız.  Hatta bu ürünü kullanmadan önce de yine hekiminizle görüşüp onayını alınız.  Kullanıcı yorumlarından ve geri dönüşlerden anlaşılan odur ki memnun kalınan bir üründür. Bazı kullanıcılar çocukları olmadığı için bu ürüne başlayıp ilerleyen zamanlarda çocuk sahibi olduklarını ifade etmişlerdir.  Proxeed plus kullanıp hamile kalanlar  bu ürünü tavsiye etmektedirler. Unutmamak gerekir ki bu ürün sperm kalite ve hız sayısında iyileşme sağlar. Başka bir problemden kaynaklı çocuk sahibi olamama gibi durumlarda etkisi olmayacaktır.  Bazı kullanıcılar ise bu ürünü kullandıktan sonra dahi sperm sayı ve kalitesinde bir değişim yaşamadığını ifade etmektedir. Bu da kişiden kişiye değişen bir durumu ortaya çıkarır.
Kullanım yaşı olarak 20 yaş altı erkeklerde kullanılması asla tavsiye edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.