prominox şampuan

Prominox Şampuan 250ml Nedir?

Prominox şampuan saç sorunu olanların sıkça kullandığı ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Saç dökülmesi sorunu ile karşılaşanlar yada saç telleri ile sorunlu olanların kullandığı bir şampuan türüdür. Saç dökülmesi ile ilgili olarak engellediği ve fayda verdiği konusunda çok kişi tarafından denenen ve merak edilen bir üründür. Prominoxil şampuan saçınız için sağlıklı ortam sağlamaya destek olur.

Ortama uygun ph ı ile derinizin nem oranını koruyarak saç sorunlarınızın azalmasına destek olur. Saçınızı ve dahi saç tellerinizi  temizleyerek saçların sağlıklı olmasına yardımcı olur. Prominox tüm saç tipleri için uygun bir şampuan türüdür. İçerisinde bulunan magnezyum ve sodyum konsantreleri ile deride yeti kadar enerji olmasını sağlar. Kan dolaşımı üzerinde de olumlu etkileri olduğu söylenmektedir.

Prominox Şampuan Kullanımı

Öncelikle uygulama yapılacak bölge iyi ıslatılır. Islak bölgeye köpürtülerek uygulanan prominox, köpürtme işleminden sonra 3-5 dakika beklenip saçlar durulanır. Göze temas ettirmemeye özen gösteriniz olası bir temas halinde ise bol su ile yıkama yapınız. Paraben ve boyar madde içermeyen prominox şampuanı kullananların yorumlarından fikir edinebilirsiniz.

Kepek sorununda ve kaşıntı problemlerinde kullanabileceğiniz prominox şampuan  ml lik ambalajlarda piyasaya sürülmektedir.

prominoxil şampuan

Prominox Şampuan Yan Etki

Ürünün bilinen bir yan atkisi olmamakla beraber  herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınız takdirde doktorunuza başvurunuz.

Bir çok insan gerek kepek gerekse saç diplerinde kaşıntı hatta dökülme problemleri ile karşılaşmaktadırlar. Bu ürün kendini ispatlayarak kepek ve kaşıntı problemleri başta olmak üzere saç problemleri olanların tercihi olmaktadır. Özellikle bayanların şikayet konusu olan saç derisi problemlerinde bu ürün tavsiye edilmektedir. Saçların canlı ve parlak bir görünüm almasını da sağlayarak günlük yaşamınızı olumlu yönde etkilemektedir.

Saç dökülmesi ile ilgili kesin olarak engeller diye bir bilgi yoktur. Saç derilerine nüfuz ederek  besleyen bu ürün direkt olarak dökülmeyi durdurur diye bir bilgi de yok fakat saç dipleri beslendiğinden ötürü fayda sağladığı düşünülmektedir.

Prominox şampuan kullananlar yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar açısından bir bilgi olacaktır. Böylece  sizden sonrakiler bu ürünü kullanmak ya da kullanmamak arasında seçim yapabileceklerdir.