promen k

Promen K Nedir?

Promen K bir gıda takviyesi olup asla ilaç statüsünde değildir. İçerisinde bazı vitamin ve mineraller bulunmakla beraber bağışıklık sisteminin de desteklenmesini sağlayan beta karotenlerle desteklenmiş içeriğe sahiptir. Promen K kullananlar vitamin ve mineral takviyesi almakla kalmayıp ayrıca bağışıklık sistemlerinin de güçlenmesine yardımcı bir ürün kullanmış olurlar.

Promen K Şase İçeriği

L-Artginin, L-Karnitin, Neta Karoten, Selenyum, Folik Asit, A C B6 B12 D3 vitaminleri,

Libido yüksekliği oluşturan bazı bitkisel ürünlerle birlikte kombine edilebilir. Epimedyum ve maca kökü bunlardan en bilinenleridir. Herhangi bir kullandığınız ilaç var ise ürünü kullanmadan önce uzman doktorunuza danışınız.

Promen K Özellikleri

Bir gıda takviyesi olup multi vitamin içerir.
Günlük ihtiyacınız olan vitamin ve minerallerin bir kısmını karşılar.
Halsizlik durumlarında kullanılabilir.
Saç ve tırnak sağlığınızı destekler.
Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz. Takviye edici gıdadır.

promen k

Promen K Kullanımı:

Günde bir adet ve tok karnına alınabilir. Sabahları yemekten hemen sonra bir bardak suya şaseyi ekleyerek içebilirsiniz. Eğer doktorunuz başka bir talimat önerdi ise doktorunuzun talimatına uyabilirsiniz. İyi bir sonuç alınabilmesi için düzenli kullanım çok önemlidir.

Çocuklardan uzak tutunuz, ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz ve aksi bir talimat yoksa günlük tavsiye edilen porsiyon üzerine çıkmamaya özen gösteriniz. Unutulmamalıdır ki bu besinler normal beslenmenin yerine geçmeyen yardımcı ürünlerdir. Yetişkinler için üretilmiş bir üründür.

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde olanlar doktorlarına danışıp kullanmalıdırlar.

Almanya’dan ithal bu ürün kendi kategorisinde son zamanlarda çok terci edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünü kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise sonradan bu ürünü kullanmak isteyenlere ön bilgi vermiş olacaklardır.