pregnom-pharmakoz

Pregnom Nedir ?

Pregnom kapsül hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilir. Anne ve bebek için gerekli vitamin ve mineral takviyesi içerir.  Ayrıca omega 3 ve probiyotik ihtiva etmektedir. 

Pregnom İçindekiler

pregnom-icindekiler

Omega 3 bebeğin sağlıklı beyin gelişimi ve retina gelişimine katkı sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi dikkat eksikliği durumlarında da kullanılan bir üründür. Anti inflamatuar etkisi olup kanın pıhtılaşması noktasında destekleyici rol alır. 

İçeriğinde bulunan folat, hücre büyümesinde yada kırmızı kan hücre oluşumunda rol aldığı gibi dna hasarlarının da onarılmasında rol oynar. Özellikle de erken doğum vakalarında bebekte oluşabilecek beyin ve omirilik sorunlarının azaltılmasında destekleyicidir.  Folik asit bu riskleri azaltmaktadır. Uzmanlar  hamilelikten 4 hafta önce ve 12 hafta devam edilmesini önermektedir. Fakat en uygun kullanım şeklini hekiminizden alınız. Hekiminizin verdiği ölçülerin dışına çıkmayınız. 
İyot ile bebeğin günlük ihtiyacını karşılamaya katkı sağlar.

Probiyotik ve Multivitamin, düşük doğum riskini azaltmaya yardımcı olur. 
Ürünle ilgili şuan bilinen bir yan etki yoktur. 

pregnom-kapsul-pharmakoz

Ürünün Kullanımı

Pregnomu günün herhangi bir saatinde alabilirsiniz ve doktorunuz aksi bir kullanım önermedikçe günde 1 adet tüketebilirsiniz. Hekim ya da eczacınız farklı bir doz önerdi ise ona riayet ediniz.

Pregnom herhangi bir hastalığın tedavisi ya da önlenmesi amacı ile kullanılamaz. Ürün sadece takviye edici gıda olup destekleyici rol oynar.  Normal beslenmenin yerini almaz.
Tavsiye olunan günlük dozu aşmamaya özen gösteriniz.
Ambalaj üzerindeki son kullanma tarihlerine dikkat ediniz, ambalajı yırtık ürünleri kullanmayınız. 
Herhangi bir ilaçla beraber kullanılacaksa hekime danışmanızı öneririz.

Ürünü 25 derece altındaki oda sıcaklığında saklayınız ve güneş görmeyen kuru ve çocukların erişmesi mümkün olmayan yerlerde  muhafaza ediniz. Raf ömrü 24 ay olan ürünü Orthogen İlaç firması sağlamaktadır. 

Pregnom fiyatı hakkında internette ufak çağlı bir araştırma yapar iseniz en uygun fiyatlı olarak bulabileceksinizdir. Ancak burada satın aldığınız firmanın daha önceki yorumları veya satıcı puanı gibi etkenleri de göz önünde bulundurunuz. 
Pregnom kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar açısından yaralı bir kaynak olarak kalacaktır.
Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.