pemovo-yumurta-kabugu-zari-tablet-pharmakoz

Pemovo Nedir ?

Pemovo yumurta kabuğu zarı mdc ilaç tarafından sağlanmakta ve özellikle bel, diz ve eklem ağrıları olanlar tercih etmektedir. Bu tür ürünler son zamanlarda çok fazla aranmakta ve sorulmakta. Adeta yıllardır çöpe attığımız yumurta kabukları eklem ve benzeri ağrılar için  mucizevi şekilde birden hayatımıza girmiş bulunmakta. İçeriğinde bulunan mineral ve vitaminlerden ötürü bazı uzmanlar yapılan çalışmalar sonucunda yumurta kabuğu zarı kullanımı ile ileride ağrıların bir hayli azalacağı konusunda ümitvari konuşmaktalar. Prof Dr Ayşegül Ketencinin de bu alanda yazılarını ufak bir araştırma ile hemen bulabilir ve okuyabilirsiniz.  Ayrıca Amerikada 2009 yılında yapılan bir çalışmada tesadüfen ortaya çıkmıştır ki yumurta kabuğu zarı eklem aşınmalarında olumlu yönde etkiler bırakmıştır. 

Sanırım artık insanlar yumurta kabuklarını çöpe atmayıp zarını kullanmaya özen göstermeye başlamıştır. Ya da bu imkanı bulamayanlar piyasada bulunan yumurta kabuğu zarı tabletlerden alıp bu ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle kireçlenme yada eklem bölgelerinde ağrı bulunanların tercihi olan pemovo ve benzeri yumurta kabuğu zarı tablet ürünler bu şikayetlerin azalmasında destekleyici rol oynamaktadır. 

Yumurtanın ve yumurta kabuğu zarının daha nice faydaları bulunmaktadır. Sadece protein deposu değil kolin molekülleri, koenzim ve antioksidan  özelliği ilede göze çarpmaktadır. Ama belkide en önemlilerinden biri de kollajen içermesidir. İçeriğinde tip 1 tip 2 tip 3 bulunmakta. Kolajenler bağ dokularındaki hasarların onarılmasında etken ve yardımcı olmaktadırlar. 

Pemovo İçindekiler

Yumurta kabuğu zarı 500 mg
pemovo-icindekiler-pharmakoz

 

 

 


Ürün hakkında detaylı bilgiyi firmasından da edinebilirsiniz.

Yumurta kabuğu zarı kullanımı nasıldır?

Gün içinde bir defa ve bir bardak su ile beraber tüketilebilir. Aç ya da tok alınabilir. Hekiminiz farklı bir kullanım önermedikçe günlük dozu aşmamaya özen gösteriniz. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir yan etki görülürse ürünü kullanmayı bırakınız ve hekiminize başvurunuz. Ayrıca ilaç kullananlar ile hamile yada emzirme döneminde olanlar hekimlerine danışarak ürünü kullanmaya başlamalarında fayda var. 

Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ya da yırtılmış ürünleri kullanmayınız.

Ürünü kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için de faydalı bir kaynak olacaktır. 

Pharmakoz olarak sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.