otribebe nazal burun aspiratoru

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Nedir?

Otribebe burun aspiratörü , genelde tüm bebekler problem olan burun tıkanıklığına çare olmak maksadı ile üretilmiş olan pratik ve dahi kullanışlı bir settir. Zaman zaman bebeklerimiz gerek hava şartları gerekse diğer faktörlerden ötürü burun tıkanıklığı yaşayabilirler.  Bu burun tıkanıklığı bebeği çok rahatsız ettiği ne nefes almasında zorluk yaşattığı gibi dolayısı ile bizleri de rahatsız etmektedir.  Bebeklerimiz ve dahi çocuklarımız özellikle mevsimsel geçişlerde solunum yolu enfeksiyonları ile beraber mukus artılı ve beraberinde burun tıkanıklığı yaşayabilirler.  Sadece burun tıkanıklığı deyip de geçmemek gerek beraberinde başka problemlere de yol açabilmektedir.  Bebeğin ve bizim rahatımızı etkilediği gibi sinüzit ya da orta kulak iltihabı gibi rahatsızlıklara da yelken açabilir.  Bebekler 6 aylık olan dek ağızdan nefes alma ve burun kanallarını sümkürme hareketiyle temizleyebilme yeteneğine sahip değillerdir. Bunda ötürü burun kanallarının temiz tutulması büyük önem arz eder. İşte bu noktada otribebe ürünleri özel tasarımı sayesinde bu sorunu gidermede destek sağlamaktadır.

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü

otribebe nazal burun aspiratoru

Burun tıkanıklığına sebep olan salgıların temizlenmesinde etkili bir cihazdır. Aspirasyon yöntemi ile temizlemeyi gerçekleştirir.  Ürün, ağızlık, silikon bir tüp, sert bir gövde ve bebeğin burun deliğine uygun sünger filtreli uçtan meydana gelir.

Otribebe yedek uç

otribebe burun aspiratoru yedek uc

Otribebe yedek uç, burun salgısı ile aspiratör arasında olan sünger uçlu bir filtredir ve salgının aspiratöre geçmesini engeller. Tek kullanımlıktır. Bir adet kutuda 10 adet yedek uç vardır.

Otribebe Bebek Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Otribebe bebek burun temizleme aspiratörü şu şekilde kullanılır.
Bebeğinizin burnu temizlendikten sonra tek kullanımlık ucu atın ve tekrar kullanmayınız. İşlemi her tekrarladığınızda ucu değiştirin. Ucu değiştirmekteki maksat, enfeksiyon riski olan ucu tekrar kullanmayarak bulaşma riskini ortadan kaldırmaktır. otribebe kullanimi
Otribebe monodoz var ise onunla yada farklı bir nemlendirici ile bebeğinizin burnunu nemlendirin.

otribebe aspirator kullanimi

Aspiratör ile burnu iyice temizleyin. Aspiratörün üstüne yumuşak uçlu olan ağızlığı takınız ve bebeğin burnuna yerleştirin. Burnu temizleyerek her iki burun kanalına da uygulayın.

otribebe bebek aspirator kullanimi

Kullanım sonrası yedek ucu değiştirin. Tek kullanımlık ucu atıp yenisi ile değiştirin. Bebeğiniz artık rahat nefes alacak ve sizde bebeğinizde daha mutlu olacaksınız.

Otribebe fiyat olarak makul bir ürün olup internet üzerinde ufak bir araştırma yaptığınızda uygun fiyatla bu ürünü satın alabilirsiniz.