ok-nirvana-jel-pharmakozcom

Okey Nirvana Jel Nedir?

Okey nirvana jel 100 ml lik ambalajda satılmakta olup uyarıcı etkisi ile de ön plana çıkmaktadır. Kayganlaştırıcı özelliğinden ötürü tercih sebebi olsa da afrodizyak etkisi de tercih sebebi olması açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır.
Okey kayganlaştırıcı jelin cinsel ilişki sırasında zevki artırmaya yönelik bir yapısı mevcuttur. Böylece alınan keyif ve haz maksimum seviyeye ulaşır. İçinde bulunan afrodizyak etkili jel ile bayanların orgazm olması noktasında yardımcı da bir üründür.

Nirvana Jel İçindekiler ?

L arginin, Gliserin, Sitrik Asit, Saflaşmış su, propilen glukol, maca kökü bulunmaktadır.

Okey Nirvana Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır ?

Afrodizyak etkili nirvana ok jeli cinsel ilişkiye girmeden önce yeteri kadar jeli cinsel organa ya da prezervatif kullanıyorsanız üzerine uygulayınız. Bay ve bayan kullanımına uygun bir üründür.

ok-nirvana-jel

Nirvana Jel Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edilmelidir.

Güneş görmeyen yerde saklanması uygundur.

Ürünü kullanırken ya da kullandıktan sonra herhangi bir tahriş, kaşıntı ya da yanmaz benzeri bir durum olursa kullanımı bırakıp bölge bol su ile beraber temizlenip şikayetlerin devam etmesi durumunda ise hekiminize danışmanız önerilmektedir.
Ürünün son kullanım tarihi üretim tarihinden itibaren 3 yıl ilerisi olup ürün açıldıktan itibaren 6 ay içinde ok jel tüketilmelidir.

afrodizyaketkili-okey-nirvana-jel

Nirvana jel ya da bu tarz diğer ürünleri kullananlar aşağıya yorum olarak yazı bırakırlar ise daha sonra bu tarz ürünleri kullanacak olan kişiler için fikir vermesi açısından yararlı olacaktır. Yukarıda yazan beyanlar kendi orjinal sitesinden alıntı yapılarak hazırlanmıştır.

Piyasada sahtelerinin de olduğu bilinen afrodizyak nirvana ok jelin güvenli olduğu daha önceki alıcıların yorumları ile ispatlanmış, yorum ve güven puanları yüksek olan sitelerden alınması önerilir.
Ambalajı açılmış ya da yırtılmış ürünleri kesinlikle satın almayınız ve ürünlerin elinize faturalı bir şekilde ulaştığından emin olunuz. Faturasız ürün gönderen firmaların sahte ürün gönderme olasılığı çok yüksektir. Cinsel sağlık ürünleri de yanlış ya da sahte kullanıldığında sağlığımızı tehdit edebilirler.
Pharmakoz ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.