nutrof total

Nutrof Total 30 Kapsül

Nutrof Total içerisinde omega3 yağ asitleri ve resveratrol içeren antioksidan özelliğe sahiğ bir besin takviyesidir. Öncelikle antioksidanı açıklamaya çalışalım. Antioksidanlar vücut da doğal olarak bulunabildiği gibi dışarıdan da alınabilecek olan kimyasal bir maddedir. Dışarıdan beslenerek alabildiğimiz antioksidanlar selenyum, A,C,E vitaminleridir. Bunların yaptığı en önemli görev asla çoğalmasını istemediğimiz serbest radikallerin oluşmasını önlemektir. Antioksidanlar özellikle kalp ve şeker rahatsızlıkları, kanser ya da bulaşıcı hastalıkların önlenmesi gibi durumlarda etkili rol oynarlar. Antioksidanlar hastalıkların önlenmesi amacı ile değilde bu rahatsızlıklara yakalanmadan önlem almak amacı ile kullanılırlar.

Dışarıdan alınması gereken bu vitamin ve mineralleri bazen günlük hayatın koşuşturmacası içersinde gerek zaman gerek ortam problemleri yüzünden alamıyor olabiliriz. Bu noktada  vitamin gıda takviyeleri imdada yetişmektedirler.  Nutrof total 30 kapsülde bunlardan biri olup sizlerin dışarıdan antioksidanları karşılamanıza yardımcı olmaktadır. Sadece antioksidan değil, içerisinde omega 3 balık yağı, c vitamini, selenyum gibi madde ve minerallerde bulundurur.

nutrof total

Nutrof Total 30 Nasıl Kullanılır?

Thea Pharma İlaç firmasına ait olan ürün reçetesiz olarak satışa sunulabilmektedir.  Hekiminiz aksini belirtmedikçe  günde 1 adet kapsül alınmalıdır. Tercihen yemek esnasında ve su yada farklı bir sıvı ile birlikte alınız.

Nutrof Total Uyarı

Unutulmamalıdır ki hiç bir  gıda takviyesi ürün asıl beslenmenin önüne geçemez ve  tedavi edici değildir. İçerisinde bulunan maddelerden birine karşı alerjiniz var ise ürünü kullanmayı kesip hekiminize danışınız. Son kullanma tarihine dikkat ediniz ve açık yırtılmış ambalajları satın almayınız. 25 derece altında ve nemde uzak ortamda saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Ürün Fransa’da ithal bir ürün olup 30 adet kapsül şeklinde ambalajlanıp satışa sunulmaktadır.