neofortil

Neofortil Nedir ?

Neofortil tablet 60 ve 180  olmak üzere iki farklı şekilde piyasada bulunmaktadır. Kısırlık tedavisinde kullanılan bu ürün içerdiği vitamin ve mineraller ile günlük kullanıma uygun bir gıda takviyesidir.

Neofortil İçeriği

L-Carnitine L-Tartrate 300 mg
L-Arginine hydrochlorid 125 mg
Coenzyme Q10 7,5 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin E 36 mg
Folic acid 400 ug
Zinc 20 mg
Selenium 30 ug

neofortil-m

Neofortil Ne İçin Kullanılır?

Neofortil sperm kalitesini ve üretimini artırmak için kullanıldığı gibi vitamin ve mineral ihtiyacında da kullanılabilen bir üründür. Tanıpharma firması tarafından üretilen ürünü eczanelerden ya da kalitesine güvendiğiniz internet sitelerinden neofortil uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Neofortil Yan Etkileri

Tamamen doğal içerikli bir ürün olması sebebi ile yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yinede olası bir beklenmedik durumda doktorunuza danışınız.

Birincil amacı sperm kalitesini ve de sayısını  artırmaktır.  Tavsiye olunan dozun aşılmaması halinde bir problem teşkil etmez.  Yinede ağız veya yüzünüzde bir şişme, nefes almakta zorluk gibi alerjik şikayetlerde hemen ürünü kesip doktorunuza başvurunuz.

Neofortil Kullanımı

Birer kapsül olmak üzere günde iki defa alınabilir. Kesin kez aç ya da tok karnına alınmalı diye bir kuralı yoktur fakat yinede çok aç ya da çok tok karnına alınmaması önerilmektedir.

Ürünü kullananlar aşağıya yorumlarını bırakırlar ise daha sonra bu ürünü kullanmak isteyecek olan kişilere bilgi vermiş olurlar.

Neofortilin M ve Neofortil WM olarak bay bayan ayrım halinde iki türü mevcuttur. 60 ve 180 tabletlik ambalarlarda piyasada bulunmaktadır. Asıl bilinen türü M yani baylar için üretilmiş olanıdır. Fakat Neofortil WM ambalajında 30 kapsül 30 tablet toplam 60 adet bulunmaktadır.

neofortil wm

Piyasada bu tür ürünler arasında proxeed plus da bulunmakta olup bazı kişiler bu ürüne daha çok rağbet göstermektedirler. Dilerseniz proxeed plus ile ilgili yazımızı linkten okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Ülkemizde çocuk sahibi olmak isteyip de çeşitli nedenlerle bu imkana sahip olamayan bir çok aile bulunmaktadır. Bu durum aileleri üzücü bir etmen olup bu aileler dışarıdan besin takviyeleri yolu ile kendilerince çare arama yoluna giderler. Her aile ister çocuk sahibi olup mutlu bir şekilde yaşamak.
Bu imkansızlık bazen erkeğin sperm sayısı ve kalitesindeki eksiklikten dolayıdır. Sperm sayısı erkeğin çocuk sahibi olabilmesi ile direkt etkilidir.  Bunu etkileyen dış etmenlerden bazıları çevre kirliliği, sıcak duş alma, dar iç çamaşırı giyme alışkanlığı…vs  Tüm bu faktörler sperm kalitesini düşürdüğü gibi sayısını da azaltır.  Bu noktada içindeki maddelerle iyi bir takviye olarak kullanılabilecek olan bu ürün alındığında spermlere canlılık ve hareketlilik kazandırır.

Bu ürünler kesinlikle ilaç olmayıp sadece gıda takviyesi ürünleridir.