nemolix c3 kapsul

Nemolix C3 Yumurta Kabuğu Zarı

Nemolix c3 yumurta kabuğu ve yumurta kabuğu zarından üretilen bir gıda takviyesi ürünü olup kullanımı giderek yaygınlaşan bir üründür. Genel olarak sırt ağrıları, eklem ağrıları, kemik ağrıları şikayetlerinde tercih edilmekle beraber cildin yenilenmesinde de olumlu yönde hızlı bir etki verdiği bilinmektedir.

Nemolix C3 Ambalaj

Kapsül formunda, 30 adetlik ambalajlarda.

Nemolix C3 İçeriği Nedir?

Ayçiçek yağı, gliserol, yumurta kabuğu, yumurta zarı
Sığır jelatini ki önemli bir etkendir, su, titanyum dioksit, balmumu, zerdeçal ekstresi

nemolix-c3-kapsul

Nemolix C3 Özellikleri| Nemolix C3 Faydaları:

Eklem ve kemik ağrılarınız varsa deneyebileceğiniz bu ürün kemik ağrıları ve eklem ağrılarının düşürülmesinde etkin olup bazı kemik hastalıkları sonucu oluşan kemik ya da eklem sızılarının giderilmesinde yardımcı rol oynar.
Özellikle kalsiyum eksikliği olanlarda yumurta kabuğu ve yumurta kabuğu zarından elde edilen kalsiyum içeriği yönünden zengin olan bu ürün tedaviye destekleyici olarak kullanılabilir.

Doğal olarak kondroitin ve hyaluronik asit içerir. Eklemlerin ve eklem dokularının sıvılarının yoğun üretimini destekleyicidir.
Tırnak hastalıkları olanlar da tırnakların oluşumunda yardımcıdır. Tırnak hastalıklarında destekleyici takviye gıda özelliği ile olumlu sonuçları vardır. Tırnak kırılmaları tırnak bozuklukları gibi tüm tırnak rahatsızlıklarında destekleyicidir.
Cildin yenilenmesi için bazı minerallere ihtiyaç vardır . Bu mineral desteğini sağlayarak cildinizin yenilenmesinde etkin rol oynar. Ayrıca cildinizin yumuşak olmasını ve parlak görünmesini de sağlar.

Nemolix C3 Kullanım :

Su birlikte ve günde  bir kapsül olarak içilebilir.

Bu ürün bir gıda takviyesi niteliğinde olup asıl tedavi amaçlı bir ürün olarak nitelendirilmemelidir.

Soru :

Yumurta kabuğu zarını kendimiz yersek ne olur?
Bir adet kapsül  36 adet yumurta kabuğu zarının konsantresini içerir. Hali ile bir kişi bir günde bu kadar çok yumurta kabuğu zarı yiyemez. Ayrıca yumurta kabuğu zarı dışında içine eklenen bazı diğer ekstreler ile ürün daha faydalı hale gelmektedir. Örneğin  anti kanser etkisi yüksek olan zerdeçal anti oksidan etkisi ile de hücre koruyucu bir özellik sağlar. Bildiğimiz bir baharat olmasına rağmen Türk halkı olarak zerdeçalı pek fazla tüketmiyoruz. Halbuki vücudumuza etkileri saymakla bitmez.

Diğer Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.