Nemartro Nedir?

Nemartro fiyat olarak uygun bir ürün olup, yumurta kabuğu zarından üretilen ve birçok yumurtadan alabileceğiniz kadar kalsiyum ihtiva eden bir gıda takviyesi ürünüdür. Ürün 30 adetlik kapsüller halinde atılmaktadır. Kemik rahatsızlıkları olanların, eklem problemleri yaşayanların tercih ettiği ürünler arasındadır. Nemartro plus olarak diğer bir çeşidi de mevcuttur değer olarak biraz daha fazla mineral ve maddelere sahiptir.

Nemartro ne işe yarar?

Tamamen organik ürün ürün olup uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Günlük dozda normal şekilde yumurta yiyerek alınamayacak kadar çok kalsiyum ve diğer mineralleri alabilirsiniz.

İçerisinde Neler Bulunur?

Glukozamin,
Kondroitin Sülfat,
Protein,
Nemlendirici
Kollajen
Kalsiyum

Kutu içinde prospektüsü inceleyip detayları okuyabilirsiniz.

Nemartro nasıl kullanılır?

nemartro

Günün size uygun herhangi bir saatinde 1 adet alınarak devam edilir. Herhangi bir ilaç ya da tedavi edici özelliği olduğu kanısıyla tüketilmemelidir. Bu ürün tamamen gıda takviyesi olarak tüketilebilecek bir üründür. Ürünle ilgili tedavi edici etki gördüğünü söyleyen kişilerin yorumları tamamen kendilerine aittir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur fakat herhangi olumsuz bir etki görüldüğünde doktorunuzla irtibata geçiniz. İçindeki minerallerden alerjik reaksiyon verdikleriniz mevcut ise dikkatli kullanınız.

Besin takviyeleri asla tedavi amaçlı olarak nitelendirilebilecek ürünler değildir.Günlük almanız gereken vitaminlerin normal yollarla zaman veya çeşitli nedenlerle alınamamasında dolayı bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun dışında şuna yarar buna yarar diye nitelendirilen ürünlere itimat etmeyiniz.

Nemarto Plus

Nemartro plus olarak diğer çeşidi yine 30 kapsül olarak piyasada bulunmaktadır. Generica firması tarafından üretilen ürünün menşei Türkiye’dir. Yumurtaya alerjisi olanların ürünü kullanırken dikkatli olmaları gerekmektedir. 1 kapsülde
Hidrolize yumurta kabuğu zarı  500 mg
Protein 270 mg
Harpagophytum procumbens kök ekstresi 100 mg
bulunmaktadır.

Comments

  1. Merhaba herkese .benim dizlerim çok ağrıyoriyordu nemartro yu kullandıkan sonra çok faydasını gördüm herkese tafsiye ediyorum yan etkisinide görmedim

  2. Nemartro mu nemolix plus mi daha etkilidir? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.