naloc tirnak mantari solusyonu

Naloc Nedir?

Naloc tırnak mantarı solüsyonu mantar enfeksiyonlarının sebep olduğu tırnaklara yönelik tedavi uygulayan bir üründür. Bulunduğu bölgede nemi artırır. Tırnağın dış kısmını düz ve pürüzsüz hale getir, tırnağa yönelik tedavi ile mantarların ve dahi bakterilerin üremesini engeller. Ayrıca tırnaklarınızın görünümünde de düzelme sağlar ve daha sağlıklı bir tırnağa kavuşursunuz.

Yapılan deneylerde deneklerin 2 haftada dahi tırnaklarında düzelme sağlanmış ve bu süre 8 haftaya çıktığında ise bu düzelme oranı %92 ye çıkmıştır.

Naloc tırnak mantarı solüsyonu reçetesiz olarak alınabilen ve kullanılabilen tıbbi bir cihaz olduğu için doktor tanısı olmaksızın kullanılabilir.

Naloc İçerisindekiler?

becur naloc tırnak mantarı solüsyonuNaloc laktik asit ve üre içermektedir. İçindeki maddeler FDA tarafından güvenilir maddeler listesinde yer almaktadır. Becur naloc herhangi bir parfüm ya da koruyucu bir madde içermez.

Mantarlı tırnaklarda etkilidir.
Tırnaktaki renk kaybını azaltmaktadır.
Tırnakların görünümünde iyileştirme sağlar.

becur naloc tirnak mantari solusyonunaloc tirnak mantari solusyonu

Becur Naloc Tırnak Mantarı Solüsyonu Kullanımı

1 paket ile 3 ay boyunca 3 tırnağa yetecek miktarda kullanabilirsiniz.  Sadece 2 haftada belirgin şekilde daha iyi bir görünüş sağlar. Kullanımı kolaydır ve günde sadece bir defa kullanmak yeterlidir. Törpüleme gerektirmez.
Yatmadan önce uygulanacak olan tırnaklara ve tırnak uçlarının altına ince bir şekilde uygulayınız.  Bir kaç dakika kadar kurumasını bekleyebilirsiniz. Göz ya da mukoza temasından kaçınınız. İçeriğindeki maddelerden birine karşı duyarlılığınız var ise kullanmayınız. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Naloc tırnak solüsyonu nasıl kullanılır?

Naloc ile tırnağınıza törpüleme yapmadan rahat bir şekilde tedavi desteği sağlayabilirsiniz. Problemli olan tırnağa günce sadece bir defa uygulamak suretiyle kullanılır.

– Tüpün ucunu tırnağınıza tutarak, hafifçe bastırmak suretiyle tüpü sıkınız.
– Tırnağın kendsi ve altında kalan açık alan da içinde olacak şekilde tırnak yüzeyine ince bir katman şeklinde solüsyonu sürünüz.
– Daha sonra kuruması için bir iki dakika bekleyiniz.

Tedavi süresi elbetteki mantarın, enfeksiyonun derecesine göre değişmekle beraber ortalama 4 hafta içinde gözle görülür fark oluşmaktadır. Normal tırnak formuna ulaşıncaya kadar kullanmak en doğrusu olacaktır ki bu da ortalama 3 ile 4 ay arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.