mustela yenidoğan bebek seti

Mustela Merhaba Bebek Seti

Mustela Merhaba Bebek Seti içerisinde yeni doğan bebek için ihtiyaç duyulan tüm ürünler mevcuttur. Bu setin içerisinde 500 ml Yenidoğan Şampuanı, 100 ml Bebek Yağı , 300 ml Hydra Bebe Vücut Losyonu ve 100 ml Vitamin Bariyer 1 2 3 Pişik Krem yer alır. Mustela yenidoğan setinde yer alan ürünleri tek tek almak isterseniz daha pahalıya geldiği gözükmektedir. Mustela bebek seti  ile üürnleri kullanmaya başlamak ve daha sonra diğer ürünlerden tek tek kullanmak daha mantıklı oalcaktır.

Mustela Yenidoğan Şampuanı 500 ml

Bu şampuan jel kıvamında olup doğumdan itibaren günlük kullanıma uygundur. Tüm saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Şampuan sabun içermemektedir ve gözleri yakmamaktadır. Ürünün etkinliği klinik olarak  ispat edilmiştir.Yeni doğundna itibaren kullanabilirsiniz. Alerji riski minimum olacak şekilde formulasyonu vardır. Ürün paraben içermez.

Mustela Hydra Bebe Vücut Losyonu 300 ml

%97 doğal kökenli içeriği sayesinde bebeğinizin cildini hızlıca nemlendirir, cildin uzun süre yumuşak kalmasını sağlar. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Paraben, phythalate, phenoxyethanol içermez.

BEBEK YAĞI 100 ML

Bebek ve çocuklar için nemlendirici ve yumuşatıcı masaj yağı. Masaj için tasarlanmış bu keyifli bakım yağı, doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

VİTAMİN BARİYER 1.2.3 PİŞİK KREMİ 100 ML

Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi %98 doğal kökenli içeriği sayesinde bez bölgesinde pişiği önlemeye, cildi ferahlatmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

mustela yenidoğan bebek seti

Bebeklerimiz bizlerin en değerli varlıkları ve onlar için en iyi ürünleri kullanmak da bizim vazifemiz. Marka olarak kendini ispatlamış olan ürün Fransa’da ithal edilip ülkemizde uzun süredir satışı yapılan ve kalitesi ile kendini ispatlayan bir üründür.  Bu setteki ürünler özellikle doğum sonrası için önerilen ve hassas ciltler için kullanılan türdendirler. Doğal içeriğe sahip olması da ürünün en tercih edilen özellikleri arasında yer almaktadır.

Ürünleri satın alırken ambalajlarında bozulma vesaire olmamasına dikkat ediniz. mustela bebek seti ürünleri kullananlar aşağıya yorumlarını bırakır iseler daha sonraki kullanıcılar içinde faydalı bilgiler bırakmış olacaklardır.  Sağlıklı günler dileriz.