memethol-nedir

Memethol Sprey Nedir?

Memethol sprey Hacettepe Üniversitesinde üretilen ve ayrıca Sağlık Bakanlığımca da onay almış hemoroid tedavisinde destekleyici bir üründür. Hemoroid hastalarınca belirtilmiş olan şikayetleri ortadan kaldırmak ya da azaltmak için hazırlanmış bir üründür.

Memethol Sprey Hakkında

Memethol sprey kullanımıyla hemoroid hastasının kanama, kaşıntı, ağrı şişlik ve temizlik gibi sıkıntılarının giderilip yaşam kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.

Memethol, ağrılı ve kaşıntılı durumlarda destekleyici bir üründür.

Memethol hemoroid bariyer kremi derinizin en dış tarafında bir bariyer görevi yaparak anal bölgeyi dış etkenlere karşı korumaktadır.

Anal gölgedeki ağrının  kesin kez giderilmesi tedavi edilmesi süresince tekrarlanmaması beklenir.

Ürünün sadece bir  şişe kullanımından sonra dahi hemoroid şişmelerinin (memelerinin) ufalması ya da gözle görülmeyecek kadar küçülmesi beklenir. Bu uygulama doğru zamanlama ve düzenli olarak doğru uygulama ile mümkündür.

Hemoroid alanda kan dolaşımını düzenleyerek, memelerinin oluşturduğu pıhtıyı indirger.

Hemoroidli alanda oluşturduğu bariyer ile mikroplara karşı koruma sağlar. Böylece hasarlı alan enfeksiyonlardan korunduğu için hızlı iyileşir.

Genelde bir şişe yeterli olmakla birlikte, 3. ve 4. evlere hariç  ikinci şişeye gerek yoktur. Yani tek şişe kullanımı genel tedavi olarak yeterlidir.

Ürün ph ı bölge ile uyumlu olup herhangi bir tahrişe sebep olmamaktadır.

Ürün destekleyici olarak görev yapmakta ve kesinlikle bir ilaç olarak değerlendirilmemelidir.

Hemoroid teşhisi konulmuş kişilerde kullanılması uygun olup, hemoroidle benzerlik gösterse de farklı hastalıklar olan anorektal vans gibi rahatsızlıklarda kullanılmamalıdır.
Hemoroid ağrılarında kullanılabilir diğer ağrılarda kullanılsa dahi sonuç vermeyebilir. Ürün tamamen hemoroid rahatsızlığı olanlar için üretilmiş destekleyici bir üründür.

Hamileler, çocuk emziren anneleri 15 yaş altındakiler bu ürünü kullanmamalıdırlar.

Ürün içeriği iyice okunmalı ve bu etken maddelerden herhangi birine karşı alerjisi olanların bu ürünü kullanmaması gerekir.

memethol-sprey

Saklanma koşulları

Doğrudan ışığa bırakılmadan ortalama 25 derecede ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır. Serin oramda saklanmalı fakat buzdolabında tutulmamalıdır.

Ülkemizin güzide üniversitelerinden biri olan Hacettepe Üniversitesi işbirliği ile üretilmiş olan bu ürün umarız hemoroid sebepli sıkıntı ve ağrıların giderilmesinde destekleyici bir etken olur ve yaşam kaliteniz yeniden eski haline ya da daha iyiye dönmüş olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.