linola krem

Linola Yüz Kremi

Linola yüz kremi yüz için kullanılan ürünler arasında yerini alan ve tercih edilen bir üründür. Günlük kullanıma uygun olup kaşıntılı ve kuru bir cildiniz var ise tedaviyi destekler. Atopik dermatit ile beraber gelişen kuruluk ve aşırı kaşıntı durumlarında destekleyici olarak akla ilk gelen ürünler arasındadır.

Linola kremi kuruluk durumu varsa yüz deriniz için uygun yağlanmayı sağlamaya takviyedir. Bu oran normal şartlarda %30 dur. Ürün linoleik asitlerce zengin olup yüksek oranda da bitkisel lipidleri içermektedir.  Yüz deriniz sert ise de bu ürünü kullanabilirsiniz. Yüz derinizin daha yumuşak olmasını sağlar. İçerisinde herhangi bir mineral yağ, renklendirici ya da koruyucu madde bulunmaz.

Yüzümüz dünyaya bakan aynamızdır. Bu sebeple sağlık açısında çok önem arz etmekle birlikte yüzümüzde oluşan problemler estetik açısından da sorun oluşturup günlük yaşam kalitemizi düşürebilmektedir. Cilt kuruluğu gerek soğuk gerekse rüzgar ya da nemin az olması sebebi ile özellikle kış aylarında çok karşılaşılan problemlerdendir. Hiç kimse yüzünün kuru bir yapıya sahip olup pul pul dökülmesini ya da donuk, solgun, sağlıksız bir şekilde görünmesini istemez. Kullanacağınız cilt bakım ürünü bu anlamda çok önemlidir. İşte Almanyadan ithal bu ürün kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Cildiniz dışarıya karşı, mikroorganizmalara karşı ilk savunma kalkanı olup onu korumak çok önemlidir. Bu sebeple kaliteli cilt malzeme ve ürünleri ile cildimizi beslemeli ve daha sonra daha büyük problemler ile karşılaşmamak için  bilinmeyen ürünleri kullanmamalıyız.

Bu ürünü daha önceden kullananlar yorumlarını aşağıya bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için bir bilgi kaynağı oluşmuş olur.

Linola Yüz Kremi Kullanımı

Tercih meselesi olmakla birlikte varsa markanın duş jeli ile önce derinizi iyice temizleyiniz. Temizlediğiniz bölgeye sabah ve akşam olmak üzere günce iki defa uygulama yaparak ürünü kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde sıklık tekrarlanabilir.

Linola yüz kremi derinin yapısına uygun olup deri fonksiyonlarının sağlıklı yürütülmesini sağlar. Bütün bunları dışarıdan alınması gereken linoleik asit denilen bir asit ile gerçekleştirir. Bu asit vücut için gerekli olup dışarıdan alınması gereklidir.  Düzenli kullanıldığında derinin koruyucu yapısını destekler ve güçlendirir. Sağlıklı yapısının devam etmesine yardımcı olur.

Linola face yüz kremi markanın diğer ürünleri ile beraber kullanıldığında etkisi daha fazla olacaktır. Linola duş jeli, linola şampuan ya da linola losyon diğer ürünlerdir.

Beklenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalırsanız doktorunuza danışıp profesyonel destek alınız.

Ürün Almanya’dan ithal bir ürün olup Assos ilaç tarafından Türkiye’ye ithal edilmektedir.