linola losyon

Linola Losyon Nedir?

Linola losyon kullanılan losyon ürünler arasında yerini alan ve tercih edilen bir üründür. Derinin yapısında bulunarak deri fonksiyonlarının sağlıklı sürdürülmesini sağlar. Vücut için gerekli ama dışarıdan alınması zorunlu yağ asidi linoleik asit içermektedir. Bu linoleik asit  deve dikeni yağından elde edilmiş ve ürüne zenginleştirilmiştir.  Düzenli kullanılan linola losyon derinin koruyucu yapısının desteklenmesini sağlar ve sağlıklı durumunun sürdürülmesine destek olur.

Linola Çeşitleri

Linola losyon markanın diğer ürünleri ile beraber kullanıldığında etkisi daha fazla olacaktır. Linola duş jeli, linola şampuan ya da linola face yüz kremi diğer ürünlerdir. Losyon 200 ml lik platik tüplerde bulunmaktadır.

linola losyon ne için kullanılır

Linola Losyon Özellikleri

Linola losyon vücut tarafında kolay emilir. Emülsiyon yaklaşık %26 yağ içerir. Vücutta herhangi bir kalıntı bırakmaz. İçerisinde herhangi bir mineral yağ, renklendirici ya da koruyucu madde bulunmaz.  Kurulukla beraber gelen kaşıntı ya da kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur.
Cildin nem ihtiyacının sağlanmasına yardımcı olur. Cildinizi daha parlak bir görünüm almasına destek olur. Bitkisel yenileyici özelliği mevcuttur. Kırışık giderici ya da yaşlanma karşıtı etkileri olan bir losyondur.

Cildiniz dışarıya karşı, mikroorganizmalara karşı ilk savunma kalkanı olup onu korumak çok önemlidir. Bu sebeple kaliteli cilt malzeme ve ürünleri ile cildimizi beslemeli ve daha sonra daha büyük problemler ile karşılaşmamak için  bilinmeyen ürünleri kullanmamalıyız.

Bu ürünü daha önceden kullananlar yorumlarını aşağıya bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için bir bilgi kaynağı oluşmuş olur.

Linola Losyon Kullanımı

Tercih meselesi olmakla birlikte varsa markanın duş jeli ile önce derinizi iyice temizleyiniz. Temizlediğiniz bölgeye sabah ve akşam olmak üzere günce iki defa uygulama yaparak ürünü kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde sıklık tekrarlanabilir.

Beklenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalırsanız doktorunuza danışıp profesyonel destek alınız. Ambalajı açılmış ürünleri ya da ucuz yollu başka markaları kullanmayınız. Cildinizde oluşacak bir hasar ileride çok daha pahalı ve bir o kadar da geri dönülemeyecek problemlere yol açabilir.

Ürün Almanya’dan ithal bir ürün olup Assos ilaç tarafından Türkiye’ye ithal edilmektedir.