lansinoh lanolin krem

Lansinoh Lanolin Krem Nedir ?

Lansinoh lanolin krem genelde emzirme döneminde oluşan çatlak meme uçlarının tedavisine destek olur. Böylece ağrısız şekilde bebeklerini emzirebilen anneler daha mutlu olduğu gibi, bebeklerde aynı mutluluğu paylaşırlar.

Emziren annelerde görülen meme ucu çatlakları bazen ciddi acı ve rahatsızlık verebilmektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki emziren annelerin %80 i ilk defa emzirmeye başladıkları dönemde meme uçlarında ağrı ve zamanla da % 20 25 i meme ucu çatlak durumları ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu durum artarak devam ettiğinde ise emzirmeyi bırakmaya kadar gidebiliyor. Çocuğunuzu bu mükemmel besin olan anne sütünden mahrum etmek istemeyen annelerin imdadına lansinoh lanolin krem yetişiyor.

Lansinoh hpa lanolin krem meme ucunda oluşan problemin, kabuk bağlamadan hızlıca iyileşmesini sağlar. Lanolin, çatlamış meme uçlarının hava ile temasını keser. Bölgenin ekstra nemlenmesini sağlar. Emzirmeye kolay adapte olmak adına hamileliğin 32. haftasından sonra sabah-akşam uygulamaya başlanması tavsiye olunur. Bu ürün ile anneler bebeklerini koruma altına da almış oluyorlar. Bebeğin annesini reddetmesine sebep olabilecek tat ya da koku gibi etmenleri ortadan kaldıran lansinoh meme ucu kremi lanolin kendi kategorisinde en iyi üründür desek sanırım yalan söylememiş oluruz. En güzel özelliklerinden birisi de bu kremi uyguladıktan sonra anneler meme uçlarını silmeden yani direkt olarak rahat bir şekilde bebeklerini emzirebilirler.

lansinoh hpa lanolin krem

Lansinoh Hpa Lanolin Krem Özellikleri:

İçerisinde hpa lanolin bulunduran göğüs ucu çatlak kremidir.
Çatlamış olan mem uçlarını hem korur hemde anneyi ve bebeği rahatlatır.
Tamamen doğal bir ürün olur. Bebeğiniz için alerjiye neden olabilecek herhangi bir yağ vesaire içermez.
Hpa teknolojisi kullanılarak elde edilen lanolin içeren ürün lansinoha patentlidir.
Katkı ya da koruyucu bir madde içermez.
Tadı, kokusu ya da rengi bulunmaz.
İngiliz Alerji Kurumu tarafından onay almış tek göğüs ucu kremidir.
Kullanım sıklığı tamamen size bağlıdır.
Emzirmeden önce silmek gerekmez.

Lansinoh Hpa Lanolin Krem Kullanımı

Bezelye büyüklüğünde bir parça lanolin meme ucu kremini alın ve parmaklarınızla yumuşatın. Meme ucunu kaplayacak şekilde sürünüz. Emzirmeden sonra ya da dilerseniz daha sık olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Krem tüpünü serin yerde saklamayınız. Ürün serin yerde sertleşebilir o sebeple oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Lansinoh hpa lanolin krem  piyasada iki adet formu bulunmaktadır. 10ml ve 40ml lik paketler halinde satılmaktadır. Ürünü gözünüze kesinlikle temas ettirmeyiniz. Böyle bir durumda ise hemen bol su ile yıkayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.