lady ana

Menopoz Şikayetleriniz İçin Bitkisel Seçenek Lady Ana

Lady Ana nedir sorusundan önce  bu ürünün menopoz döneminde kullanılan bir ürün olduğunu ifade edip, daha sonra bu dönem hakkında bilgi vermeye çalışalım.
Menopoz bayanların yaşamında kritik dönemlerden biridir. Bu ortalama olarak menopoz dönemi sonrası yıllar, normal yaşam dönemlerinin üçte birine denk gelmektedir. Bu dönemde hali ile bir değişim yaşanmakta ve yaşam kalitesi de olumsuz etkilenebilmektedir. Beraberinde de çeşitli sağlık problemleri de oluşabilmektedir. Bundan ötürü bu menopoz dönemlerinde oluşan sıcak basmaları, huzursuzluk, gece terlemeleri, kaygı ve üzüntü gibi haller üstüne düşülmesi gereken durumlardır. Lady ana kapsül bu noktada imadada yetişen bir takviye üründür.

Menopoz dönemi bedeni nasıl etkiler ?

Bu dönemde östrojen hormonu seviyesi ciddi derecede düşüş gösterir ve bu durum beraberinde sağlık problemleri de getirebilir. En belirgin olanları;

Ateş basması : Östrojenin aşırı azalması ve aşırı hormonel değişim ile orantılı olarak ateş basmaları yaşanabilir.

Uyku bozuklukları : Menopoz döneminde sadece östrojen değil bununla beraber progesteronda da azalam belirir. Bu hormonun uyku üzerinden etkisi olduğu bilinmektedir. Bu hormonun azaldığı durumlarda uykuya dalmada problemler yaşanabilmektedir.

Gece terlemeleri : Hormanlarda yaşanan dengesizliklerden ötürü gece terlemelerine bu dönemde sıkça rastlanmaktadır.

Halsizlik : Bu dönemde ilk hissedilen şikayetlerin başında halsizlik gelmektedir.

Menopoz Dönemi Tedavi Arayışları

Menopoz döneminin bu olumsuz etkilerini azaltmak ve yaşam kalitesini daha iyi hale getirebilmek için bir çok kadın uygun tedavi yöntemleri arayışına girmektedirler. Bunlardan biri de bitkisel östrojendir. Östrojen desteği ile menopoz dönemindeki yaşanan sıcak basması, gece yaşanan terlemeler gbi durumlar azalma yönünde eğilim gösterir. Östrojen eksikliği ile beraber damar sertliği ateroskleroz, kemik erimesi osteoproz ve kalp hastalıkları risklerinde artış gözlemlenir. Cİnsel organlarda da vajinal kuruluk ve hatta idrar yolu enfeksiyonları görülebilir. En büyük sebebi menopoza bağlı olarak cinsel organlarda fonksiyon kaybıdır.

lady ana

Lady Ana menopoz şikayetlerinde size destek sağlar

lady-ana-al

Lady Ana İçeriği

Humulus lupulus(Şerbetçi Otu)
Evenin primrose yağı(Çuha Çiçeği)
B6,D ve K Vitamini
Özel teknikler ile üretilmiştir
Exeltis markasının güvencesiyle sunulmaktadır.

Lady Ana Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

lady-ana-exeltys

Sıcak ve ateş basması
Uykuya dalamama, gece uyanma
Kemik sağlığı
Gece Terlemeleri
Huzursuzluk ve duygu bozulukları
Memelerde hassasiyet gibi durumlarda kullanılmaktadır.

Humulus lupulus (Şerbetçi Otu)doğamızda bulunan bitkisel östrojenler arasında en güçlü olanıdır.  ve Evening primrose yağı ile birlikte,

Sakinleştirici özelliği vardır
Yaşam kalitesini artırır.
Erkenden beliren menopoz belirtilerinin azalmasında iyi yönde etki eder.
Uyku ritmini düzene sokar.
Sıcak basma şikayetlerinde azalma sağlar.
Bu menopoza bağlı şikayetlerdeki azalma bayanların sosyal hayatlarını ve de cinsel hayatlarını olumlu yönde etkilemektedir.

Lady ana ürünü içerisinde herhangi bir ürüne karşı hassasiyetiniz var ise hekiminize danışmadan lady ana kapsülü kullanmayınız. Umarım bu yazınızdan sonra lady ana nedir sorusuna az da olsa bir fikir elde edinebilmişsinizdir.

Diğer Yazılar: