impryl-30-tablet

Impryl 30 tablet, hücre canlılığını sağlayan, endojen antioksidan mekanizmasını harekete geçiren takviye edici gıdadır.

impryl kullanımı

İçerisinde laktoz ya da gluten bulunmamaktadır. Günlük kullanım miktarı 1 adet olup öğünler arasında ve bol sıvı ile özellikle bol su ilde alınması önerilmektedir. Günlük kullanım miktarına uymaya dikkat ediniz. Daha az kullanımda yetersiz olabileceği gibi daha fazla kullanımda farklı problemlere de yol açabilir.

impryl için belli bir süre yoktur. Üreme ile ilgili sıkıntısı olan erkek ya da bayanların kullanırken gamet olgunlaşmasının ortalama olarak 4 ayda olduğunu unutmamaları gerekir.

ÜRÜNÜ BELİRLEYEN ÖNEMLİ İÇERİK MADDELERİGÜNLÜK DOZ BAŞINA (1 TABLET)%NRV
Betain200 mg
L-sistin200 mg
Niasin16 mg%100
Çinko10 mg%100
B6 vitamini1.4 mg%100
Riboflavin (B2 Vit.)1.4 mg%100
Folik asit (metilfolat olarak)400 µg%100
B12 vitamini (metilkobalamin olarak)2.5 µg%100
impryl 30 tablet

impryl kullanımı

Günlük dozu aşmamaya dikkat ediniz. Üç yaş altındaki çocukların kullanımı sakıncalıdır ve kullanmayınız. Unutulmamalıdır ki besin takviyeleri isminden de anlaşılacağı üzere destekleyici görev yaparlar. Tedavi edici ya da hastalığı önleyici bir etkisi yoktur. Herhangi bir alerji durumu oluşursa ürünü kullanmayı bırakıp hekime danışınız.

Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Ürünü kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için faydalı bilgiler olacaktır. Ambalajı açılmış ya da son kullanma tarihi geçmiş ürünleri asla kullanmayınız.impryl fiyatı ile iligi internette ufak bir araştırma yaptığınızda ürün için en uygun fiyatı bulacaksınızdır. Fakat satın almak için tek kriteriniz fiyat olmamalıdır. Sağlıklı günler dileriz.