imex sabun

imex sysndet sabun

imex sabun sivilcelerden kurtulmak isteyenlerin, özellikle ergenlik dönemlerinde sivilcelerle başı dertte olanların ilk tercihi olan sivilce sabunlardan biridir. Piyasada bir çok markanın sivilce sabunu bulunmaktadır fakat imex syndet sabun bunlar arasında kullanıcı memnuniyet oranı ile direkt göze çarpmaktadır. Hızlı etkisi ile kullananların memnun kaldığı imex kullanımı aşağıda anlatılmaktadır.

Yine bu ürüne ait markanın sivilce kremi de bulunmaktadır. 100 gr lık ambalajda satılan imex sivilceleri kurutma ve yok etmede destek sağlayan bir üründür. Assos kimya tarafından ithal edilen ürün Almanya’da üretilmiştir.

imex sabun içindekiler

imex sabun çerisinde pantenol, laktik asit, gliserin, allantoin bulunmaktadır. Ürün alkalin içermemektedir.

imex sabunun faydaları

Kullananlar sivilceleri yok ettiğini fayda gördüklerini ifade etmekteler.
Cildin yağ oranını dengelemektedir.
Deri gözeneklerin de tıkananları temizler.
Cildi nemli tutarak kurumasına engel olur.
Her cilt tipine uygun olarak üretilmiştir.
Bakterilerin cilt üzerinden uzaklaşmasını sağlar.
Günlük kullanıma uygundur.
Cildin koruyucu tabakasına zarar vermez ve yeniler.
En önemli özelliği cildi diğer sabunlar gibi kurutmaz ve daima yumuşak ve canlı görünmesini sağlar.

imex syndet sabun

imex sabun nasıl kullanılır?

Ürünü satın alanların en çok sordukları sorulardan biri de ürünü günde kaç defa kullanmak gerekiyor? Gün içerisinde yüzünüzü imex sydnet sabun ile 2 defa yıkayarak ürünü kullanabilirsiniz.  İçinde beraber gelen kullanma talimatında da nasıl kullanılacağı yazmaktadır.

Gün içinde dış faktörlerden etkilenen cildiniz kuruyabilir ve yıpranabilir. Ayrıca makyaj sonrası cildi temizlememek ve kalitesiz kozmetik ürünler sivilce oluşumunu tetikler. Cilt temizliği yaparak gözeneklerin açılması yada temizlenmesi sağlanmış olur. Siyah nokta oluşumundan şikayetçi iseniz de bu sabunu kullanabilirsiniz. Siyah nokta oluşumunu engellediği gözlemlenmiştir.

imex sabun yan etkileri

imex sabunun bilinen bir yan etkisi olmamakla beraber her hangi bir olumsuz durumla karşılaşır iseniz ürünü kullanmayı kesip hekiminize başvurunuz. Ürünü yüzünüz dışında da vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanabilirsiniz. Gebe olanların kullanması ile ilgili bir yasaklama bulunmamaktadır. Ayrıca emziren annelerde bu ürünü kullanmaktadırlar.

imex sabun fiyatı

Fiyat performans açısında değerlendirildiğinde ürün verilen fiyatını hak etmektedir. Eczane yada güvenli internet sitelerinden temin edilebilir. İnternetten güvenli bir siteden alıyor iseniz fiyat olarak çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. En uygun fiyatı bulabilmek için biraz araştırma yapmanız gerekmektedir.

imex sabun kullananlar

Kullanan kişiler gayet memnun olduklarını ifade etmişlerdir. Bazıları sabun kullanmaya başladıktan sonra sivilcelenme ile karşılaştıklarını ifade etmişlerdir. Bunun sebebi ürün ilk kullanılmaya başlandığında deri altındaki sivilceleri deri yüzeyine çıkarmakta ve daha sonra kurutmaktadır. Yani ilk kullanımda sivilcelenme yaşar iseniz korkacak bir durum yok, kullanıma devam ederek sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Konu hakkında fikir ya da soruları olanlar yorum bırakabilirler. Böylece daha sonraki kullanıcılara dair fayda vermiş olursunuz.