humic şampuan ürünleri

Humic Şampuan Ürünleri

Şampuan ürünleri arasında en çok tercih edilenler;
Humic Yenileyici Şampuan :  İçerisinde bulunan procapil sayesinde saçların dökülmesine karşı olup saç bakımına destek sağlar. Saçların büyümesine yardımcı olup koruyucu bakım özelliği sağlar. Saçların kökündeki yaşlanmayı erteleyerek güçlü kalmasını sağlar. Diğer humic ürünleri ile de beraber kullanılabilir.

Humic Kepek Şampuanı :  Göz ile temas ettirmeden kullanınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayıp çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.  İçindeki etken maddelerden herhangi birine karşı duyarlılık olup olmadığını kontrol ediniz.  İçeriğinde flavoidler, olenolic asit, humik asit, pantehenol, zinc prion .. bulunmaktadır.

Nasıl Kullanılır : Islatılan saçlara avuca alınan belli miktar kepek şampuanı ile saçlarınızı köpürterek ovalayınız ve daha sonra güzel bir şekilde durulayınız. Bu işlemi iki kez tekrarlayınız. İkinci kez uygulama da 3 dakika bekledikten sonra durulama yapınız.

Humic Genital Hijyen Şampuanı : Yumuşak aktif temizleyiciler sayesinde genital temizlikte etkin bir üründür.  ph olarak florayı bozmadığından ötürü dengeyi bozmadan temizlik bakımını sağlar. Uygulama bölgesindeki kötü kokuların giderilmesinde ve gün boyu ferahlatıcı şekilde etkilidir.

Diğer Humic Ürünleri

Bunların dışında kremler tonikler de mevcuttur.
Humic Akne Kremi : Akne problemlerinde yüksek emilim sayesinde cilde uygun akne bakımı sağlar. Bu özelliği O/W/O özelliği sayesindedir.

Humic Leke Kremi : Özellikle güneş ışınlarının oluşturduğu lekeler görüntümüze olumsuz bir etki yapar. Bu ürün bu lekelerin giderilmesinde ilk önerilen ürünler arasındadır. Yine O/W/O emülsiyon sistemi uygulanmıştır. Böylece içindeki etkin leke giderici maddeler etkinlik sağlamış olur. Cilt kusurlarının giderilmesinde de kullanılan bir üründür.  Ten rengi üzerinde etki yaparak birleştirici özelliği sayesinde daha aydınlık ve mat bir cilt görünümü sağlar.  Uygulama bölgesinde nemlendirme özelliği de dikkat çekmektedir.

Humic Sıkılaştırıcı Tonik : Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve bu sayede cildin doğal dengesini korumuş olur. Ciltteki kir,  makyaj sonrası kalanların ve cilt gözeneklerini kapatan ölü cilt artıklarının temizlenmesinde etkili olur.  Gözenekleri sıkılaştırdığından dolayı cilt üstündeki yağı düzenleyerek cildin parlamasını azaltır ve daha mat görünüm sağlar. Cildinize ferahlık serinlik ve yumuşaklık verir.  Bir makyaj malzemesi pedi alınarak önceden temizlediğiniz bölgeye uygulama suretiyle kullanabilir ve daha sonrada durulama yapabilirsiniz.

Humic Temizleme Sütü :  Hassas ve kuru ciltler için üretilmiş bir makyaj temizleme sütüdür.  Makyaj temizleme pedine pamuğuna döktüğünüz sütü dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayınız.  Uygulamadan sonra hemen durulama yapmayın.  Günde iki defa kullanabilirsiniz.

humic ürünleri

 

Bu ürünlere karşı herhangi bir duyarlılığınız mevcut ise lütfen iyi inceleyiniz ve aksi durumda doktorunuza danışınız.  Sonuçta bu tür kozmetik ürünlerde kullanılan bazı maddeler kimileri için etkisiz iken kimilerinde cildinde hassasiyet bulunanlarda farklı tepkiler verebilmektedir.  Günlük kullanıma uygun olan ürünleri internet üzerinden bilindik firmalardan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.