herb filtre

Herb Filtre Nedir?

Herb filtre belki ilk defa bakıldığında basit bir sigara filtresi gibi gözüküyor olabilir. Fakat bir defa kullanıldığında dahi piyasadaki diğer sigara filtrelerinden farklı olduğu hemen anlaşılmaktadır. Özel olarak filtreye silis zerrecikleri emdirilir böylece dumanı süzer ve zararlı olan nikotini ve de zifti azaltır.

herb micro filtre

Herb Sigara Filtresi 10’lu İçindekiler

Sigara filtresi içinde kızıl kök, meyan kökü, çuha çiçeği gibi çeşitli bitki özleri içermektedir.

Kullanım Önerileri
Herb filtre ile ince sigara kullanmayınız. Sigaranızı içerken ince olması sebebi ile rahatça çıkıp düşebilir. Filtrenin yapıldığı madde reçinedir. Filtresiz olan sigaraları filtre ağzına gelene kadar içmemenizi öneririz. Bir adet filtre ortalama 8 ila 10 adet sigaraya kadar etki edebilmektedir.

Paket içerisinde 10 adet herb bulunmaktadır. Japonya’dan ithal edilen herb filtre piyasada bulunan süzen gibi markaların sigara filtresi gibi kesinlikle değildir. Bu ürünü kullanan kişilerden de bunu teyit edebilirsiniz. Ya da kullanıcı yorumlarından dan fikir elde edebilirsiniz.

Herb sigara filtresi, diğer filtrelerden farklı teknoloji ile üretilmiş olan Japonya’dan ithal harika bir üründür. Vitamin C ve Enzim içermektedir. Sigara tadının daha yumuşak hissedilmesini sağlar. Bitki özleri duman içindeki hoş olmayan kokuları emer.

Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Sigara dumanı içindeki katranı ve nikotini en az seviyeye indirmek için üretilmiş olan bu ürünü amacı dışında kullanmayınız.

Biz yinede sigaranın hiç içilmemesi taraftarıyız 🙂 Fakat bırakamayan kişiler en azından herb sigara filtreleri kullanarak bu zararı bir nebze de olsa azaltmış olurlar.  Herb filtre kendi kategorisindeki en iyi sigara filtresi ürünlerindendir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.