gigamax-tablet-vitamin

Gigamax  Nedir? Gigamax Tablet Vitamin İçeriği

Gigamax tablet içinde mineral ve vitaminler bulunduran ve bitkisel ekstreler içeren bir besin takviyesidir.
İnsanların günlük ihtiyaçları düşünülerek içerisine vitamin, mineral ve bitkiler eklenerek tablet haline getirilmiştir. Günlük hayatın koşturmacası içerisinde hepimiz zaman zaman yorgunluk hissederiz hatta bazen bitkinlik sıkkınlık  gibi hislerde yaşarız. Bunların bir çok sebebi olabileceği gibi günlük ihtiyacımız olan  besinleri vitaminleri mineralleri alamamak ya da düzensiz uyku ve beslenme başlıca sebeplerdendir. Ayrıca çevresel faktörlerde en başta stres   buna sebep olabilir.     Tüm bunlar uzun süreli devam ettiğinde hem daha yorgun hissederiz hem de yaşlanmamız erkene alınmış olur. Gigamax tablet gündelik oluşan yorgunluğu azaltmayı hedefleyen tabletler üreterek takviye sağlar.  Ayrıca antioxidan özelliği ile çevresel etkenlerden de koruma desteği verir.

gigamax-tablet-vitamin

Gigamax Nerelerde Kullanılır?

Panax Ginseng Asyada uzak doğuda bulunan ve yetişen, gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak performans artırıcı özelliği olan bir bitkidir.  Özellikle Kore ve Çin de ve de Hindistan da bu enerji verici özelliğinden dolayı antioksidan ürün olarak yorgunluk giderici olarak  kullanılır. Dünya Sağlık Örgütü  bu ginseng ürününü hem zihinsel hemde fiziksel olarak performans artırdığını   kabul ederek onaylamıştır.   Strese karşı çok etkili bir ürün olan ginseng  bu alanda da tercih edilmektedir.

Gigamax Tablet Yorumlar

Sitemizde bu ürünü ile ilgili yorumlara sayfanın en altında bulabilirsiniz. Ürün yorumları gerçek olup herhangi bir bot değildir.

Gigamax Tablet Vitamin İçeriği Nedir?

Ginko biloba  80 mg
A Vitamini 2500iu
B1-2-3-5-6-12 18mg
C Vitamini 60mg
E Vitamini 10mg
Panax 100 mg
Magnezyum 200mg
Çinko 15mg
Demir 10mg
Folik Asit 200mcg

Gigamax Tablet Kullanım Şekli Nasıldır?

1 adet gigamax kapsül tek seferde yutularak  alınabilir. Günde 1 adet alınmaısı yeterlidir. Kapsüllerin ebatları küçük olduğu için yutkunmakta bir problem yaşamazsınız. Gigamax tablet vitamini çiğneyerek yutmamanızı önermekteyiz.
Doktorunuzun tavsiyesi üzerine kullanıyorsanız doktorunuzun verdiği talimatlara uyunuz. 11 yaş ve üzeri kişilerde kullanılması uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.