flexiseq jel

Flexiseq Jel Nedir ?

Flexiseq kireçlenme yani osteoartrit rahatsızlığında pratik çözümler sunan bir üründür. El, ayak, omuz ve eklem ağrılarında etkilidir. Nanoteknolojik bir üründür belkide benzerlerinden en büyük farkı budur. Molekülleri sayesinde eklem bölgelerindeki sertliği gidererek devamında sürtünmeyi azaltır ve buda doğal bir kayganlık sağlar. Böylece ağrıda bir azalma hissedilir. Eklem kremi hareket faaliyetleriniz eskisine dönerek sağlıklı ve kaliteli yaşam standartlarına kavuşmanıza yardımcı olur.

Flexiseq basit bir ağrı kesici ile karıştırılmamalıdır. Jel formunda olması ve görüntü olarak diğer ürünlere benzemesine karşılık etkisi ve çalışma prensibi bakımından diğer jellerden ve dahi ağrı kesici diye tabir edilen ürünlerden farklılık arz eder.

✔ Flexiseq kana karışmaz ve kan dolaşımına girmez.
✔ Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.
✔ Sinir sistemi üzerinde olumsuz bir etki ya da baskılaması yoktur.
✔ Kullandığınız ilaçlar ile etkileşime girecek bir yapıda değildir.
✔ Kalp, kardiyak sorunlara neden olmaz.
✔Sindirim sisteminizde herhangi bir olumsuz etkisi olmaz.

Flexiseq Krem Ne İçin Kullanılır ?

Flexiseq Akıllı Jel öncelikle eklem bölgesinde kayganlığı artırmaya yönelik bir üründür. Böylece aşınma, sürtünme, hareket kaybı ve ağrı gibi kusurları önlemede etkili olur. Eklem içerisinde snoviyal denilen bir sıvı vardır. Sadece bu sıvı ile ve kıkırdak yüzeyleri ile etkileşimde bulunur. Kan dolaşımına girmez.  Sinir ve kas dokuları ile hiçbir şekilde oynamaz. Bazı jel ya da kremler ısıtma ya da soğutma ile geçici olarak rahatlatma yaşatırlar. Akıllı Jel  bu ürünlerden değildir.  Maksimum koruma ve güvenlik düşünülerek üretilmiş bir üründür.

flexiseq

Flexiseq Yan Etkileri Var Mıdır?

Günümüzde insanlar daha çok ağrı kesici ya da enflamasyon önleyici ilaçlar ile ağrılarından kurtulmaya çalışırlar fakat bu ilaçların  yan etkileri bulunabilmektedir. Bazıları da karaciğer ve böbrek üzerinde hasar yapabilmektedirler. Özellikle böbrek hastalarının ağrı kesicilere karşı dikkatli oldukları gözlemlenmektedir.  Flexiseq akıllı jel ise bunların tam tersi herhangi yan etkisi olmadığı gibi kana da karışmadığı için diğer ilaçlarla etkileşime girmesi söz konusu değildir.Etkisi Kanıtlanmıştır. İlaç değildir.

Özellikle eklemlere yönelik olarak nanoteknolojik şekilde üretilen bu ürünün eklem hareketliliğini artırdığı ve de eklemlerde bariz bir rahatlama yaptığı klinik çalışmalarla da kanıtlanmıştır.  Yüzlerce kişi üzerinde yürütülen çalışmalarda bu flexiseq jelin reçeteye tabi ve ağız yolu ile alınan yukarıda bahsedilen ağrı kesici ilaçlara göre daha fazla etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bir medikal üründür. Sürekli ağrı kesici kullanmaktan ötürü oluşan mide rahatsızlıkları, kalp ve tansiyon problemleri gibi rahatsızlıkların önüne geçmiş olur.  Diğer ilaçlarla ilgili herhangi bir problemde yapmadığından sürekli kullanılabilecek bir üründür.

Flexiseq akıllı jelin etkisi fiziksel olmaktadır. Etkisi fiziksel olduğu için kimyasal ilaçların tabir edildiği  gibi ilaç değil medikal ürün olarak tabir edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.