emodex kapul

Emodex Kapsül Nedir?

Emodex kadın ve erkeklerde son zamanlarda sıkça gündeme gelen interfilite tedavisinde katkı sağlayan bir gıda takviyesidir.

Mevcut sperm sayısının artmasına odaklı bir üründür. Daha sonra da sperm kalitesini arttırmaya yönelik ve daha sağlıklı hale gelmesinde etkin bir besin takviyesidir. Hem erkek hemde bayanlar için üretilmiş bir üründür. İçerisinde birçok aminoasit ve vitamin ve mineral yanında bitki ekstratları da bulundurmaktadır.

Emodex Faydaları

Vücudun adeta komuta merkezi olan timuz bezine odaklanarak aktiviteyi artırıcı rol oynar. Aynı zamanda bağışıklığı güçlendirici destek de sağlar.
İnsan vücudunun kendi ürettiği ikinci aminoasit değerlerinin artmasını sağlar.
Bağışıklı sisteminin desteklenmesinde ve enfeksiyonlarla mücadelede etkin rol alan t hücrelerinin üretim aşamasına katkı sağlar.
Sperm kalitesi, sayısı, yoğunluğu konularında artış göstermesi yönünde destek sağlayarak aynı zamanda da iktidarsızlık problemlerinde de yardımcı rol oynar.
Üreme sistemlerinde daha yoğun aktivite olmasına yardımcı olur.

emodex kapul

Emodex Nasıl Kullanılır?

Ürünün standart kullanımı sabah ve akşam 1 kapsül olarak alınabilir. Hekiminiz farklı bir doz önerdi ise ona uyunuz. Aç ya da tok karnına alınabilmekle birlikte bol su yada meyve suyu ile tüketebilirsiniz.

Hekiminiz tarafından farklı bir durum önerilmedikçe 3 ila 6 ay boyunca emodexi kullanabilirsiniz.

Emodex Yan Etkileri

Ürünün bilinen ve görülen bir yan etkisi olmamakla birlikte yinede doz aşımı ya da farklı nedenlerden ötürü aksi bir durum olduğunda ürünü kullanmayı bırakıp hekiminize danışınız.

Ürünü oda sıcaklığında veya gerekirse buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Ambalajı yırtık yada açılmış ürünleri satın almayınız.

Emodex İçindekiler

Paket içinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.
L-Arginine 400mg
L-Carnitine 200mg
Tribulus Terrestris Ekstresi 250mg
Epimedium Ekstresi 200mg
Üzüm Çekirdeği Ekstresi 100mg
C Vitamini 150mg
Çinko 15mg
Koenzim Q10 40mg
Keçiboynuzu Ekstresi 60mg
Selenyum 200mcg
Folik Asit 500mcg

2000 kalorilik diyete göre hesaplanmıştır.

Bu tarz ürünler arasında neofortil m, proxeed plus, combi fertil, promen k gibi ürünler mevcuttur. İnfertilite ürünleri değer bakımından farklı mineraller içerdiğinden ötürü hangi üründen daha fazla verim alır iseniz onu kullanmaya devam ediniz.

Emodexi kullananlar aşağıya yorumlarınızı bırakır iseniz daha sonraki kullanıcılar için faydalı bir bilgi olacaktır.