dermatix

Dermatixsi Ultra Jel Nedir?

Dermatixsi jel kremden önce yara izlerini tanıyalım .Vücudumuzda oluşan yara izleri bizleri fazlası ile rahatsız edecek boyuta gelebilir. Estetik olarak da göze hoş gelmeyen bu durumdan mümkün mertebe hızlı ve sağlıklı şekilde kurtulmak için çareler ararız. Yara izleri her zaman ameliyatla müdahale isteyen bir durum değildir. Zaman alır fakat bazı slikon jel krem ürünler ile olumlu sonuçlar alınabilir. Yara bölgesinde farklı kimyasallarla müdahale ya da oluşan kabuğu hemen koparma gibi nedenlerle istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalınabilir. Vücudumuzun özellikle el yüz gibi görünen kısımlarındaki yara izleri estetik olarak hoş durmadığından kişilerde rahatsızlık verici bir durum ve hatta psikolojik olarak takıntı haline gelebilir.

Dermatixsi Ultra Jel Ne İşe Yarar?

Dermatixsi slikon bir jeldir, şeffaf bir görünüme sahiptir ve yara izlerinin zamanla kapanmasına yardımcı olur. Bu yara izi tabi ki derecesine  çeşidine göre farklılık gösterir. Bu slikon jel verdiği hafif bir koku ile de bilinmektedir.  Yara bölgesinin yumuşatıp daha sonra rengini açmak suretiyle  kötü görünümün bir nebze önüne geçmiş olur.  Yara bölgesine tatbik edilen slikon jel tatbik edilen bölgede bir tabaka  oluşturur. Bu şekilde devam edildiği takdirde yara izlerinin görünümünde iyi yönde bir fark sağlar.

Dermatix Jel Krem Nasıl Kullanılır?

Dermatixsinin kullanımı oldukça basittir. Tatbik edilecek olan bölge önce temiz su ile temizlenmelidir. Hijyeni sağladıktan sonra dermatixsi ultra jelden ufak bir miktar elinize alınız. Almış olduğunuz bu az miktar slikon jeli yara bölgesine yavaşça sürünüz ve bekleyiniz.  Eğer görünüm olarak müdahalede bulunmak isterseniz de jeli sürmüş olduğunuz yara bölgesinin kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra yine bilindik marka ve hatta mümkünse doğal makyaj malzemeleri ile rütuşlama işlemi yapabilirsiniz.

Bu ürünler kesin tedavi amaçlı olmayıp tedaviye destek verici ürünlerdir ve de düzenli kullanıldığında etkisi zamanla görülür. Bu jel kremi ürünü kullanıp hemen ardından bir iyileşme  vesaire beklemek çok mantıklı olmayacaktır. Fakat destekleyici anlamda gayet olumlu yorumlar almış ürünlerdir ki bunu aramalarda ve yapılan yorumlarda görmek mümkündür.  Pharmakoz olarak mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.