coresatin losyon

Coresatin Losyon Nedir?

Coresatin losyon 110 ml lik ambalaj halinde piyasada satışa sunulan ve hassas saç derisi olanlara yönelik yapılmış bir losyondur. Bu demek değildir ki diğer saç tipleri kullanamazlar. Hayır tabi ki, tüm saç tiplerine uygulanabilmektedir.

Coresatin Losyonu Kimler Kullanır ?

Coresatin losyon bay be bayanların kullanabileceği bir üründür.  Yani unisex bir ürün olduğundan ötürü kadın erkek herkes bu ürünü kullanabilirler. Kullanım yaşı olarak 15 yaş üzeri tavsiye olunur.

coresatin losyon nedir

Coresatin Losyon Ne Yapar?

Saç derisini besleyerek deriyi nemlendirmek ile birlikte derinin savunma mekanizmasını sağlamakta etkilidir.  Bu nemlendirme ile birlikte saçlarınızı daha canlı ve parlak görünür. Özelikle de kuru saçlar için adeta siyah beyaz bir resmi renklendirmişcesine renk verir. Saçlarının parlak ve canlı görünmesini kim istemez ki? Saçların durumu bizleri adeta bambaşka bir kişi haline getirir. Bakımsız ve cansız soluk saçlar ruh halinizi de etkileyen bir unsurdur.

Saçların nem kazanmasını sağlayarak sağlıklı yapısını korumasına destek olur.  Deriyi de besleyerek köklerinin sağlamlaşmasına takviye olur.  Coresatin losyon içerisinde bulunan panthenol, bisabolol, alovera ekstratı ..vs sayesinde saç derisi yatıştırılır ve ihtiyacı olan nemiz kazanır. Saç derisi için lipit ve vitaminleri sağlamaya yardımcı olur.

Coresatin Kullanımı

Günlük kullanım için idealdir. Saç derinize masaj yapmak suretiyle kullanabilirsiniz. Özellikle yıpranmış bölgelere bir kaç defa uygulayınız. Duş aldıktan sonra kullanabileceğiniz gibi, saçlarınızı şekillendirmeden önce de kullanabilirsiniz.

Günlük önerilen dozun aşırı fazlasını kullanmayınız.