contractubex

Contractubex Nedir?

Geçmeyen kalıcı yara izleri gibi probleminiz var ise muhtemelen bir şekilde contractubex kremin ismini duymuşsunuzdur ve araştırmaya başlamışsınızdır. Şimdi bu mucize yara izi kremi contractubex hakkında sizi bilgilendirmeye çalışalım.

Conractubex Ne İçin Kullanılır ?

Ameliyat, kaza, yanık, yaralanma gibi nedenlerle vücudumuzda  kalıcı bazı izler olabilir. Bu izler görünür bölgede iseler günlük hayatımızı zor duruma düşürebilir ve hatta bizleri de oldukça rahatsız edebilirler.  Hali ile bu izlerden hızlı bir şekilde kurtulmak için arayış içine gireriz. Bu noktada contractubex imdada yetişen harika bir yara izi jel kremdir.

contractubex fiyat

Doktor kontrolünde verilen, kullanılan bir üründür.  Estetik olarak kaygıları olanlar ve daha düzgün daha pürüzsüz cilde sahip olmak isteyenler bu ürüne talep gösteriyorlar.  Herhangi bir cerrahi müdahaleden sonra kalan ya da çeşitli nedenlerle oluşan yanık izleri kimsenin vücudunda olmasını istemediği hemen kurtulmak istedikleri izlerdir. Yanıktan ya da ameliyattan önceki hallerini düşünürken ve dahi araştırma yaparken karşılarına çıkan bu ürün tüm bu endişelere sahip kişiler için üretilmiştir.  İçinde bulunan etken maddeleriyle yaralanmış dokuların iyileşmesinde destek sağlar. Contractubex sadece yara izi, yanık izi, ameliyat izi gibi izlerden kurtulmak için değil, aynı zamanda fazla kilolarından kurtulan kişilerde oluşan çatlakların da giderilmesinde etkilidir.

Yara iziniz ne kadar eski ise contractubexi kullanmanız gereken süre de doğru orantılı olarak uzayacaktır.  Sivilce izlerinde de contractubex kremi kullanabilirsiniz. Özellikle ergenlik dönemlerinde oluşmuş ve kalıcı iz bırakmış ise bu durumlarda sıkça kullanılan bir sivilce kremidir. Bazı durumlarda sivilcelerde  ilk kullanımdan itibaren artış görülebilir. Bu vücudun bir tepkisidir.  Sonrasında çukurların kapanması gözlemlenebilir. Aksi takdirde ilacı kesip doktorunuza başvurunuz.

Contractubex Nasıl Kullanılır?

İzleriniz eskiden kalmış ise gece yatmadan önce kullanabilirsiniz.  Conractubex jeli ince bir tabaka halinde ve hafifçe masaj yaparak yedirerek uygulayınız. Gece boyunca cildiniz jeli emecektir, bu süreci en az 3-4 ay tekrarlayınız.

contractubex krem nasil kullanilir

İzleriniz yeni ise günde iki defa uygulayınız. Sabah ve akşam aynı şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.  Fakat bu defa ürünü sürdükten sonra 1 saat kadar bekleyin ve daha sonra durulayınız.  Zamanla yara izi incelecek ve daha iyi görünüm alacaktır.

Contractubex krem tüm yara izlerini geçirmeyebilir. Tamamen kişinin cild yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Hiç kimse size 100% bu ürün tüm yaralarınızı iyileştirecek diye bir şey söyleyemez fakat denemeye değer bir ürün olduğu da muhakkak. Kullanıcı yorumlarından göründüğü üzere olumlu yönde tepkiler bir hayli fazla.

Contractubex fiyat olarak da ambalaş miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Assos firması güvencesi ile Almanyadan ithal edilen bu ürün değişik miktarlarda piyasada satılmaktadır.