combifertil

Combifertil Nedir ?

Combifertil 90 tablet olmak üzere piyasada bulunan ve en etkili infertilite ürünlerinden biridir. Kısırlık tedavisinde kullanılan bu ürün içerdiği vitamin ve mineraller ile günlük kullanıma uygun bir gıda takviyesidir.

Combifertil İçeriği

Koenzim Q10
Selenyum
L-Arjinin
L-Karnitin
L-Sistein
Çinko
Ginseng
Epimedyum
Likopen
Gingko
Folik Asit
Lepidyum Eksrakt
Vitamin E,C,D,B12

combifertil-arka

Combifertil Ne İçin Kullanılır ?

Combifertil sperm kalitesini ve üretimini artırmak için kullanıldığı gibi vitamin ve mineral ihtiyacında da kullanılabilen bir üründür.

Combifertil Yan Etkileri

Tamamen doğal içerikli bir ürün olması sebebi ile yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yinede olası bir beklenmedik durumda doktorunuza danışınız.

Birincil amacı sperm kalitesini ve de sayısını  artırmaktır.  Tavsiye olunan dozun aşılmaması halinde bir problem teşkil etmez.  Yinede ağız veya yüzünüzde bir şişme, nefes almakta zorluk gibi alerjik şikayetlerde hemen ürünü kesip doktorunuza başvurunuz.

combifertil

Combifertil Kullanımı

Birer kapsül olmak üzere günde iki defa alınabilir. Kesin kez aç ya da tok karnına alınmalı diye bir kuralı yoktur fakat yinede çok aç ya da çok tok karnına alınmaması önerilmektedir.

Ürünü kullananlar aşağıya yorumlarını bırakırlar ise daha sonra bu ürünü kullanmak isteyecek olan kişilere bilgi vermiş olurlar.

Piyasada bu tür ürünler arasında proxeed plus da bulunmakta olup bazı kişiler bu ürüne daha çok rağbet göstermektedirler. Dilerseniz proxeed plus ile ilgili yazımızı linkten okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz.
Yine neofortil m adı verilen üründe çok beğeni alınan ve kullanılan ürünlerdendir. Neofortil m ile ilgili yazıyı da sitemizde bulabilirsiniz.

Ülkemizde çocuk sahibi olmak isteyip de çeşitli nedenlerle bu imkana sahip olamayan bir çok aile bulunmaktadır. Bu durum aileleri üzücü bir etmen olup bu aileler dışarıdan besin takviyeleri yolu ile kendilerince çare arama yoluna giderler. Her aile ister çocuk sahibi olup mutlu bir şekilde yaşamak.
Bu imkansızlık bazen erkeğin sperm sayısı ve kalitesindeki eksiklikten dolayıdır. Sperm sayısı erkeğin çocuk sahibi olabilmesi ile direkt etkilidir.  Bunu etkileyen dış etmenlerden bazıları çevre kirliliği, sıcak duş alma, dar iç çamaşırı giyme alışkanlığı…vs  Tüm bu faktörler sperm kalitesini düşürdüğü gibi sayısını da azaltır.  Bu noktada içindeki maddelerle iyi bir takviye olarak kullanılabilecek olan bu ürün alındığında spermlere canlılık ve hareketlilik kazandırır.

Bu ürünler kesinlikle ilaç olmayıp sadece gıda takviyesi ürünleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.