cold mix

Cold Mix Nedir ?

Cold mix damla nefes almanızı rahatlatan bir üründür. Aynı zamanda burun tıkanıklığı gidermede de etkilidir. Burun tıkanıklığı ya da burun akıntısı gündelik yaşamımızı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. İşimize kendimizi verememek ya da nefes alımı rahat olmadığı için daha değişik olumsuzluklar yapabilmektedir. Bu esnada cold mix mavi ya da yeşil imdada yetişiyor. Cold miks tamamen doğal bileşenlerden oluşmuştur ve burun akıntısı ya da burun tıkanıklığının kısa sürede tedavisinde yardımcı bir üründür. Antiviral etkiye sahiptir ve bu sebeple de antibiyotik kullanım miktarını en minimum seviyeye indirerek iyileşme sürecine katkı sağlar.

Cold Mix İçinde Neler Var

Cold mix solunum yolu enfeksiyon sebepli farenjit, grip, sinüzit gibi rahatsızlıkların tedavisinde destekleyici olmaktadır. Anti viral özelliği ile de virüslerle mücadele ederek koruyucu etki sağlamaktadır. Tamamen doğal bir oluşumdur. Bu ürünü yakanıza ya da yastığınıza damlatmak suretiyle kullanabilir ve etkisini ün boyu hissedebilirsiniz. İçeriğinde alkol bulundurmadığından ötürü çocuklarda ve bebeklerde kullanılabimektedir.

Okaliptöl ve kamfen içeremektedir. Okaliptol diğer adı da sineol olan ve okaliptüs bitkisinde bolca olan bir bileşendir. Okaliptölün analjezik yani ağrı kesici özelliği ile antienflamatuar yani iltihap karşıtı etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Bu ürün kesinlikle bir ilaç değildir. İçilmez ya da masaj yağı gibi kullanılmaz.

coldmix

Cold Mix Etkileri

Coldmix damlanın etkileri birden fazladır. Bir kısmını ifade etmek gerekirse;
Antiviral ve antibakteriyel etkisi ile bakterilere ve virüslere karşı direnç sağlar.
Soğuk algınlığı rahatsızlıklarında tedaviye yardımcı etki verip iyileşme süresini kısaltır.
Burun tıkanıklığının açılmasına yardımcı olup kanalların da açılmasına destek sağlar.
Nefes almayı rahatlaştırıp gündelik yaşamınızdaki olumsuz etkiyi kaldırır.

Cold Mix Nasıl kullanılır ?

Cold mix damlayı kullanmak çok kolaydır. Günlük kullandığınız kıyafetlerin yaka kısmına ya da omuz kısmına ya da yastığınıza damlatarak kullanabilirsiniz. Ev içerisinde de kullanmak isterseniz bir pamuğa damlatarak kullanabilirsiniz. Soğuk buhar makinelerinde de 2 damla halinde kullanabilirsiniz. Yine sıcak su küvetinde de kullanmak için 10 damla önerilmektedir.
Soğuk algınlığınız için cold mix kullanacak iseniz 3 gün ile 7 gün arası günde 2 ya da 3 defa yine 2 ya da 3 damlayı yakanıza ya da omzunuza damlatarak kullanabilirsiniz. Damlayı damlattıktan sonra 3-4 saat ara bekletip tekrarlayınız.

Herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Önerilen şekilde kullanılmalıdır. Kullanım aralıklarına dikkat edilmelidir. Önerilen kullanım dışı durumlarında bazı yan etkiler gözlemlenebilir.

Uyarı
Astım ve bronşiyal ataklarda, boğmaca ataklarında kullanılmamalıdır.
Yüzünüze ya da cildinize sürmeyiniz.
Aşırı derece kullanım yaparsanız tahriş yapabilmektedir.
Çok sık kullandığınızda damlayı uygulamış olduğunuz ürünü kendinizden uzaklaştırınız.