colamerim

Colamerim Nedir ?

Colamerim balık kalojenlei içeren bir gıda takviyesi ürünüdür. Bağışıklık sisteminin desteklenmesinde rolü vardır. 30 tabletlik ambalajlarda satışa sunulmaktadır.

Colamerim Tablet Ürün İçeriği ?

Hidrolize kalojen
Kalsiyum
Çinko
D3 Vitamini
Aserol

Colamerim Ne İçin Kullanılır?

Doğal formada C vitamin desteği ile colamerim aynı zamanda bağışıklığında desteklenmesine yardımcı olur. Kemiklerin yenilenmesi, gelişimi, büyümesi ve onarılmasında destekleyicidir. Selülit giderici olarak takviye edicidir. Diş etlerinizin daha sağlıklı olmasında destekleyicidir. Cildinizin yenilenmesinde etkin rol oynar. Bağırsak kurtlarının vücuttan atılmasında yardımcıdır.

colamerim-nedir

Günlük hayatın koşturmacası içinde zaman zaman dengeli ya da yeterli ve düzenli beslenmeye vakit ayıramayabiliyoruz. Bu doğru bir davranış olmamakla birlikte vitaminlerin eksik alınması ve sonucunda da vitamin eksikliğine bağlı bazı rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olabiliyor.  Bu tür vitamin eksikliğine bağlı rahatsızlıklarla karşı karşıya gelmemek için dışarıdan gıda takviyesi almak gerekiyor.  Açık ve net ifade etmek gerekir ki bu tarz ürünlerde ucuz yollu ve merdiven altı tabir edilen yerlerde üretilen ürünlerden alınması daha büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. O sebep ürünleriniz alırken daha önceki yorumlara bakarak siparişlerinizi veriniz.

Colamerim Tablet

Dielen Laboratories tarafından piyasaya sürülen ürün aktif peptitler içerir.  Ürün Fransada 2009 dan bu yana kullanılmaktadır akabinde 3 sene sonra 2012 den bu yana da ülkemizde satışa sunulmaktadır. Morina balığı derisinden elde edilerek yapılan ürün ülkemizde kullanılmaya başladığından bu yana hızla kullanıcı sayısı artmaktadır.  Memnuniyetinde getirdiği bu durum dahada artacak gibi gözüküyor.  Colamerim tabletin büyük bir çoğunluğu suda çözülmektedir.
Kalojen cilde esneklik verir ve eklemleri korumaya yardımcıdır. Bağ dokularında bulunan bir protein çeşididir. Vücudumuzdaki bulunan proteinlerin neredeyse çeyreği kalojendir. Vücudumuzun bir çok organında da bulunan kalojen adeta onarım için görevli bir proteindir. Bu ürün kalojen ihtiva ettiği için  bu ürünü alarak yukarıdaki yazılanlar için onarım desteği de sağlamış olursunuz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.