cistus antivirüs pastil

Cistus Antivirüs Pastil Nedir?

Cistus antivirüs pastil içerisinde arap zamkı ve de cistus ekstresi bulunmaktadır. Cistus pastil enfeksiyon blokeri yani engelleyicisi olarak bilinmektedir. Günce bir kaç adet alarak 5-6 saat aralıklarla enfeksiyon yapan bakteri ya da virüslere karşı bir kalkan görevi olarak görev yapmaktadır.

Cistus Antivirüs Pastilin Başlıca Etkisi

Cistus antivirüs pastilin içinde ki cistus ekstresindeki polifenoller ibr savunma tabakası oluştururlar Bu tabaka virüs ve bakterilere karşı birer kalkan görevi görür. Adeta bir antivirüs yazılım gibi gelen virüslere karşı bu tabaka ile mücadele ederek bu bakteri ve virüslerin içeriye alınmasını ve vücuda girip çoğalmasını önler. Boğazlarda oluşan kaşıntı ve öksürük içinde içerisinde bulunan arap zamkı bu kaşıntı ve öksürüğü hafifletmeye destek olur.

Cistus Antivirüs Pastil Ne zaman kullanılır?

– Virüs bakterilere karşı bir kalkan oluşturmak, bir koruma tabakası oluşturmak amaçlı kullanılır, Ağız mukozasında savunma mekanizmasını desteklemek için kullanılır.

– Boğazda kaşıntı ile başlayan rahatsızlıkların ilk aşamasında kullanılır.

– Yüksek enfeksiyon riski bulunan alanlarda kullanılması önerilmektedir. Enfeksiyonlara karşı koruyucu etki bırakarak bariyer görevi yapar.

– Solunum yolu ile bulaşan hastalıklara karşı önlem amaçlı kullanılır. Bu bulaşıcı hastalıklara karşı savunma mekanizmasını güçlendirerek önemli noktasında etkilidir.

– Kuru öksürük diye tabir edilen durumlarda bu kur öksürüğün hafiflemesinde etkilidir.

cistus antivirüs pastil nedir

Cistus Antivirüs Pastil Nasıl kullanılmalıdır?

– Özellikle kış aylarında bolca rastlanan solunum yolu enfeksiyonları ihtimali olan durumlarda,

-Boğazdaki ilk kaşıntı hissedildiği anda haffiletmek amaçlı

– Pastilleri emerek kullanınız ve günce 3 ila 5 adet kullanabilirsiniz. Hastalığın seyri kötüye gittiği durumlarda lütfen doktora danışınız.

Bilinen bir yan etki ya da kontrendikasyonu yoktur.
Başka ilaçlarla etkileşim yapıp sıkıntı yaşanamaması için 2-3 arayla almanızı ve beklenmeye durumda doktorunuza başvurmanızı öneririz. Ayrıca çocukların erişemeyeceği uzaklıkta saklayınız.
Ürünü son kullanma tarihinden önce tüketmeye özen gösteriniz.
Ürün 20 adetlik ambalajlar halinde piyasada bulunmaktadır.
içerisinde 
askorbik asit, nane yağı ve bitkisel yağ da bulunmaktadır.
Cistus pastil koruyucu madde ya da renklendirici içermez.  Gluten, laktoz ve şeker barındırmaz. 

http://www.pharmakoz.com/cistus-pastil/

Cistus pastilin etkinliği ve dahi güvenliği kanıtlanmıştır. Avrupa Tıbbi Cihaz Direktifi (93/42/EEC) doğrultusunda test edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.