cb12

cb12 nedir?

cb12 ağız bakım ürünü çok yaygın olan nefes kokusu sorununa çözüm sağlamaya çalışan kaliteli ürünler arasında kısa zamanda yerini almış bir üründür. Bu problem her yaş grubundaki kişilerin yaşadığı yaygın bir problemdir. Neredeyse 50% ye yakın oranda kişiler ağız kokusu ve nefes kokusu problemi ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Nefes ya da ağız kokusu sosyal olarak da hayatı etkileyen bir sorundur. Genelde kişiler ağız kokusu problemlerinin farkında olmayabilirler. Sebebi ise kişiler zamanla kendi vücut kokularına karşı alışmakta ve koku normal hale gelebilmektedir. Bu sebeple de nefesin kokup kokmadığını kişisel olarak anlamak pek zordur.

CB12 nedir?

Nefes kokusuna sebep olan maddeleri nötürleyen ve oluşumunu engelleyen patentli formüle sahip bir üründür. Bu patenli formulün sadece cb12 de bulunduğu Oslo Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada da kanıtlanmıştır. Tat olarak ferehlatıcı nane mentolü tadına sahiptir. 250 ml lik ambalajlarda piyasaya sunulmaktadır.

Etkisi uzun süreli olup 12 saat süreli ağızdaki dokuların bağlanması ile kendini gösterir. Dünyada nadiren bulunan kromatografi gazı kullanılarak geliştirilen ürün gerekli testlerden geçmiş ve başarısı kanıtlanmıştır.

Ağız bakım suyu florür içermektedir. Genelde diş fırçaladıktan sonra kullanmaktadırlar. Bu sebeple sodyum florür eklenmiştir. Florür içeren ağız bakım ürünlerinin günlük olarak ağız çalkalama yolu ile kullanılması diş çürüklerine karşı olumlu etki göstermektedir. İskandinav ülkelerde sb12 ismiyle de bilinmektedir fakat aynı üründür.

cb12-agiz-bakim

CB12 nasıl kullanılır?

30 sn ya da 60 sn kadar 10ml lik cb12 yi gargara olarak uygulayınız. Daha sonra yutmadan tükürünüz. Uzun süreli etkisi ile günde bir kez yada 24 saat için 2 kez kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan %0,05 oranındaki florür aynı zamanda diş minelerini de güçlendirir.
Kullanım önerisi olarak sabahları güzel kokan bir nefesle uyanmak için dişleri fırçaladıktan sonra ağız bakım suyu ile gargara yapınız.
cb12 kullanımı
1 Kapağı açınız.
2 Kapak içindeki en üst çizgi seviyesine kadar doldurun ve ağzınızda olabildiğince gezdirip gargara yapın. 30 ile 60 sn sonra yutmadan tükürün.
3 Günde 1 adet 12 saat koruma ya da 2 defa kullanarak 24 saat koruma sağlayabilirsiniz

Ambalajı yırtılmış ya da eskimiş ürünleri satın almayınız. Ürünü çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Sizde günlük hayatı olumsuz yönde etkileyen ağız ve nefes kokusu derdinden muzdarip iseniz ufak bir araştırma ile cb12 fiyatı en uygun bulabilir ve satın alabilirsiniz. Herhangi yan etkisi görülmemiş olup aksi bir durumda hekime danışınız.

Ürünün kullananlar aşağıya yorum bırakır iseler daha sonraki kullanıcılar içinde bir bilgi kaynağı olacaktır.

cb12 fiyat