bisolnatur

Bisolnatur Nedir?

Bisolnatur öksürük şurubu gerek çocuklarınız gerek yetişkinler için üretilmiş doğal bir öksürük şurubudur.

Bu ürünü farmante sitesinden aynı gün kargo avantajı ile satın alabilirsiniz.

Öksürüyorsunuz fakat bir türli öksürüğünüz kesilmiyor mu? Kuru ya da balgamlı öksürüğe muzdarip iseniz birde bisolnatur öksürük şurubunu deneyin. Öksürüğe ne iyi gelir sorusunun cevabını arıyor iseniz birde bu ürünü denemenizde fayda var. Öksürüğü ne keser, öksürüğü ne geçirir gibi sorularınıza cevap arıyorsanız muhtemelen bu sayfa karşınıza çıkmıştır.

En iyi öksürük şurubu bisolnatur mudur değil midir bilemeyiz fakat kullananlardan aldığımız dönüşlerle buraya bu yazıyı eklemeye karar verdik. Sürekli koşuşturan çocuklar terleyerek helede terli terli su içerlerse bu öksürük problemlerini yaşamaktadırlar. Burada çocuklarda öksürük ne iyi gelir gibi sorular karşımıza çıkar. Daha önce prospan şurup duymuştum fakat kullanan biri ile konuşmamıştım. bisolnatur kullananlar fayda gördüklerini ifade edince hemen bir araştırma yaptım bisolnatur fiyatı çok da yüksek olmadığını gördüm.Çocuk öksürük şurupları arasında bir tercih yapacaksam sanırım doğal olan bu bisolnaturu seçerdim. Ayrıca gıcık öksürüğe ne iyi gelir gibi bir arayış içinde iseniz yine bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün Sanofi firmasına ait olup otc ürünler arasında ürün gamı geniş olan ve bilinen bir firmadır. Özellikle enterogermina en bilindik ürünüdür.

Bitkisel öksürük şurubu bisolnatur nasıl etki verir?

Öncelikle öksürüğü rahatlattığı ifade edilmektedir.Balgam varsa balgamın atılmasını da kolaylaştırır. Aynı zamanda boğaz tahrişini engellediği bilinmektedir.
İçerisinde %100 doğal içerik bulundurduğundan ötürü tercih olmaya devam eden bisolnatur hem kuru hem de balgamlı öksürük problemlerinde kullanılabilmektedir.
Öksürüğün etken olduğu boğaz tahrişi durumlarında da kullanılmaktadır. Balgamın öksürükle beraber kolayca atılmasını sağlar. Boğazda kayganlaştırıcı bir etki oluşturur. Yani balgam sökücü şurup ifadesini kullanırsak çok da yanlış bir ifade olmaz.

Bisolnatur İçindekiler

Öncelikle bal içermektedir. Balın öksürüğe karşı olan etkisi yıllardır bilinmektedir. Balın kayganlaştırıcı etkisi de bulunmaktadır. Ayrıca sinirotu ki birazdan onuda paylaşacağız sinir otunun etkisini arttırmaktadır.

Sinirotu : Nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi ile boğazda rahatlama sağlar. Ayrıca bal ile beraber etkisi daha da artar. Mukozayı kuruluktan ve tahrişten korumuş olur.

Kekik: Antioksidan özelliği vardır ve tahriş yapıcı maddelerin sebep olduğu etkiyi azaltır.

Bisolnatur nasıl kullanılır?

Bisolnatur reçetesiz satılan bir ürün ve gıda takviyesi olduğu için eczaneden direkt ya da internetten güvenilir sitelerden satın alınabilir. Doktorunuz aksini önermedikçe kullanma klavuzunda olan kullanıma riayet ediniz. Aksi bir durum oluşur ise de ürünü kullanımı kesip hekiminize danışınız. Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayınız ve dozu şaşırmamak için ürün ile beraber gelen kaşığı kullanınız. Uzun süreli geçmeyen öksürüklerde doktorunuza tekrardan danışınız.

bisolnatur surup

Bisolnatur ne sıklıkta kullanılmalı ?

Bir hafta içinde herhangi bir iyileşme belirtisi olmaz ise ya da daha kötüleşirse hekime danışınız ve ürünü kullanmayı kesiniz. Kronik bir durum olabilir. Ürünün kullanımına devam edip etmemenize doktorunuz karar verecektir.

Hamilelik ya da emzirme döneminde bisolnatur

Öksürük şurubunun hamilelik ya da emzirme dönemlerinde kullanımı önerilmez.

Bisolnatur gluten ya da laktoz ihtiva ediyor mu?

Öksürük şurubu laktoz ya da gluten, veya alkol içermemektedir. Kullanma klavuzundan da bunu teyit edebilirsiniz.

Çocuklarda bisonatural kullanımı

Doğal ve bitkisel bir ürün olduğundan ötürü şurubu 1 yaşından büyük çocuklarda kullanabilirsiniz. Kullanma klavuzunda yazanlara dikkat ediniz. Ambalajı yırtılmış ya da açılmış ürünleri satın almayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Benzer kategoride olan korax şurup ya da prospan şurup ile ilgili sayfaları da inceleyebilirsiniz. Farklı firmaların üretmiş olduğu bitkisel öksürük şuruplarıdır.

Ürünün kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için faydalı birer bilgi olacaktır. Böylece bilgi paylaşımı artacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.