bio-true-lens-solusyonu

Bio True Lens Solüsyonu

Gözlerin doğal yapısından esinlenerek yapılmış olan bio true lens solüsyonu lens bakımı için kullanılan bir lens suyu  ürünüdür. Gözlerin çalışma mantığı ile paralel şekilde çalışır. Gözleri nemlendirir ve de temizler. Protein artıklarından arındırır.

Görme bozuklukları olanlar, göz rengini değiştirmek isteyenler, veya kornea ile ilgili tedavilerde kontak lensler kullanılabilmektedir. Özellikle çok uykusuz kalanlar ya da bilgisayar başında fazlaca zaman geçirenler kontak lensleri tercih edebilmektedirler. Bu lenslerin hijyenik bakımı çok önemlidirler.

Bio true lens solüsyonu sizler için lens kullanımı daha kolay hale getirir. Gözlerin normal aktivitesi gibi çalıştığı için ve de bu lens suyunun sağlıklı bir gözdeki ph derecesi ile aynı dereceye sahip olması sebebiyle tercih edilebilmektedir. Ayrıca Gözyaşı içerisindeki kayganlaştırıcıyı da ihtiva eder.

Yapılan çalışmalar bu lens solüsyonunun 20 saat civarında nemli tutmasına etki ettiği görülmektedir.

Bio true lens solüsyonu kullanımı? Lens Solüsyonu Nasıl Kullanılır?

Kaba koymuş olduğunuz lens solüsyonunu kullanım sonrasında dökünüz ve bir daha kullanmayınız. Solüsyonu kullanmadığınız durumlarda ağzı sıkıca kapalı şekilde oda sıcaklığında saklayınız.
Ürünü son kullanma tarihinden önce tüketmeye dikkat ediniz. Bu tarihten önce dahi olsa ürün açıldıktan 3 ay sonra lens suyunu kullanmadan dökünüz. Çocuklarınızın erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

İçince bulunan etken maddelerden herhangi birine karşı duyarlılığınız var ise ürünü kullanmayınız.

bio true lens solüsyonuLensleri kullanırken buhar ya da dumana maruz kalmaktan kaçınınız. Bu lenslere hatta gözünüze zarar verebilir. Lens kullanmadan önce ya da kullanırken doktorunuza danışmaktan çekinmeyiniz.  Gözlerimiz diğer tüm organlarımız gibi bizler için paha biçilmez değerdedirler ve gözlerinize zarar verecek herhangi lens yada lens bakım suyundan uzak durunuz. Kalitesiz ismi cismi belli olmayan ürünlerden alıp sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.