artilane surup

Artılane Kollajen

Artılane şurup bir gıda takviyesi olup artılane hidrolize kollajen bir üründür. Kıkırdak ve kemik ile ilgili şikayetleri olanlar destekleyici olarak bu ürünü kullanmaktadırlar.

Artılane Kullanımı Nasıldır?

Vücut en fazla kollajeni biz uyurken yapar hali ile kolajen takviyesi şurubu yatmadan evvel almak daha iyi olacaktır. 1 ölçek olarak alınıp yatılabilir. Bir ölçek 30 ml e tekabül eder ve bunu yarım su bardağı ile beraber alabilirsiniz. Dileyenler su miktarını daha da artırabilirler. İçmeden önce çalkalamak ürünün homojen dağılmasını sağlayacağından tavsiye edilmektedir.

Artılane Nedir?

Öncelikle hareket kabiliyetinde olumlu etkileri bulunmaktadır.
Eklem ve kıkırdak yapısını destekler.
Kireçlenme karşı direnç sağlar.
Kuersetin ve C vitamini desteği ile vücut fonksiyonlarını destekler.
İskelet yapısına olumlu yönde destek sağlar.
Vücudun kolajen ihtiyaç ve dengesinin korumaya yardımcı olur.

Artılane İçerik

1 ölçek yani 30 ml
Paket 30 servislik
Domates Konsantresi 0,075 g
Hidrolize Sığır Kolajeni 7 g
Vitamin C 0,06 g
Likopen 0,0015 g
Hyaluronik Asit 0,025 g
Kuersetin 0,03 g Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.

Artılane Kolajen Yan Etkileri

Şeker hastalığı olanlar bu ürünü kullanmadan hekime danışmalıdırlar. Ürünü doğrudan güneş gören yerde muhafaza etmeyiniz. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Bu ürün bir gıda takviyesi olup asla bir ilaç değildir. Hastalık teşhis ya da önleyici özelliği özelliği yoktur.

artilane pro


Artılane Pro

Ürünün birde pro isminde bir çeşidi mevcuttur. Yine aynı firma Bio Gen tarafından üretilmiştir. Özellikle kireçlenme ve kıkırdak problemlerinde kullanmaktadırlar. Artılane pro ile artık merdivenlerden daha rahat çıkın.

Kolajen Nedir?

Kolajen insan vücudu için önemli proteinler arasında yer alır. Vücuda canlılık ve de esneklik katması ile bilinir. Cilt konusunda hassas olanların özellikle tercihi olan bir proteindir. Vücudumuzda bir çok organda bulunmaktadır. Bunlardan bazıları saç, kemik, tırnak, bağ dokusu, tendondur. Dokulara destek olarak esneklik ve canlılık sağlanmasına destek sağlar. Özellikle yaşın ilerlemesi ve dış etkenlerden ötürü kolajen üretimi yavaşlayabilir ve bu da kemik rahatsızlıklarına yol açabilmektedir.
Aynı zamanda kaslarımızı ve kemiklerimizi tutkal gibi bir arada tutmak gibi bir görevi vardır. Ciltteki sarkma, kırışıklık ve mat görünüm gibi durumlar bundan kaynaklanabilmektedir. Soya ürünlerinde, yeşil yapraklı sebzelerde, A vitamini ve sülfür içeren besinlerde de bulunmaktadır. Fakat dışarıdan bu denli fazla besin alınması mümkün olmadığı durumlarda gıda takviyeleri ile desteklenmektedir. Bu noktada kolajen takviyesi ürünler devreye girmekte kolajen desteği ve imdada yetişmektedir.

Ürünün kullananlar aşağıya yorum bırakırlar ise daha sonraki kullanıcılar için yararlı birer kaynak olacaktır. Sağıklı günler dileriz.

Comments

  1. Bu ürün açıldıktan sonra ne kadar sürede bozulur,ve nasıl saklanmalıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.